جنیفر لوپز اولین مدل موی بریده بریده Pixie را در Allure معرفی کرد

[ad_1]

منبع تصویر: Daniella Midenge for Allure

جنیفر لوپز روی جلد جذابیتشماره سی امین سالگرد از هر نظر کاملاً جذاب به نظر می رسد – پر زرق و برق ، بی عیب و نقص و البته براق – اما یک چرخش وجود دارد. این ستاره چند تایی موهای بلوند کارامل خود را با برش شدید پیکسی معامله کرد.

این اولین بار نیست که J Lo یک مدل موی کوتاه را تحریک می کند ، اما آن است است اولین بار در یک زمان بسیار طولانی (به خاطر داشته باشید که او برای بازی در فیلم 2002 مشابه این برش را دارد کافی؟) نسخه مدل 2021 توسط آرایشگر مشهور مشهور وی و مدیر خلاق Color Wow ، کریس اپلتون ایجاد شد. برای ظاهر مرطوب ، او از کت رویای رنگی Wow برای موهای فرفری (25 پوند) استفاده کرد تا به موهای او تعریفی بدهد و سپس با Color Wow Pop و Lock Frizz-Control and Glossing Serum (19 پوند) پیگیری کرد تا درخشش ایجاد کند. ما برای تأیید اینکه آیا آخرین بریدگی پیکسی وی کار یک قیچی خوب است یا یک کلاه گیس ، با اپلتون تماس گرفته ایم و با بازخوانی این پست ، این پست را به روز خواهیم کرد.

در حالی که بدون شک سال 2020 یک سال تلاشگر بود ، اما همچنین جشن های زیادی به لوپز می داد. این نمایش با اجرای فراموش نشدنی نمایش Super Bowl در نیمه وقت آغاز شد ، مارک JLo Beauty با نام تجاری مراقبت از پوست او ایجاد شد و تک آهنگ جدید “In the Morning” را برای او به ارمغان آورد – و این فقط باعث خراش سطح می شود. اگرچه سال 2021 تازه آغاز شده است ، اما ما احساس می کنیم که برای سوپراستار نیز چندان مبهم نخواهد بود.

مانتو رویایی Color Wow برای موهای فرفری

مانتو رویایی Color Wow برای موهای فرفری

هم اکنون خریداری کنید

جنیفر لوپز اولین مدل موی بریده بریده Pixie را در Allure معرفی کرد

سرم براق کننده و براق کننده Wow Pop و Lock Frizz

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>