جنیفر لوپز تولد خود را در یک قایق تفریحی با مدل موی مستی نامرتب جشن می گیرد – دیدن عکس ها

[ad_1]

افرادی هستند که برای جشن تولد خود با یک مهمانی خانگی و یک کیک بیرون می روند و در آنجا حضور دارند جنیفر لوپز. مولتی هافنات 52 ساله – 52 ساله شد ، همه! – و این مراسم را در قایق تفریحی که بدون شک یک بیکینی ، جواهرات ، کلاه ، عینک آفتابی ، کفش و پوششی با طرح های روشن طراحی شده است ، جشن گرفت. البته این مدل موی ناهنجار آشفته او است که از بین همه این موارد بیشترین توجه ما را به خود جلب می کند. او همه را با نمایش اسلایدی از عکس ها و ارسال ویدیویی به اینستاگرام در تاریخ 25 ژوئیه مستند کرد (یادداشت فرعی: دوره لوپز یک لئو است).

مهمتر از همه ، این مناسبت نشان دهنده بازگشت پیروزمندانه و رسمی اینستاگرام بنی بنی ، ترکیب جنیفر-لوپز / بن افلک است که در اوایل دهه 2000 بر سر تیتر روزنامه ها غلبه داشت. در هفته های اخیر آنها چندین بار در معرض دید عموم قرار گرفته اند ، بنابراین ما قبلاً به نوعی می دانستیم که آنها دوباره به آنجا بازگشته اند – اما عکس آنها که به طور کامل فرانسوی در این قایق در فید رسمی Jlo Instagram منتشر شده اند ، جای هیچ تردیدی وجود ندارد ذهن هرکسی: بنیفر برگشت عزیزم.

اما به هر حال ، برگرد به آن موها. لوپز به طور واضح کلید مخفی به نظر رسیدن مدل موهای آرام را که برای فرش قرمز آماده به نظر می رسند در دست دارد – یا ، در این مورد ، برای قایق بادبانی حدس می زنیم (در این مورد: موج ها و کلاه بیس بال که در یکی از موزیک ویدیوهای اخیر خود به کار برد) . به نظر می رسد این نان آشفته به آرامی پیچ خورده و با یک گیره بزرگ در جای خود ثابت نگه داشته شده و چند رشته در پشت آن باقی مانده و جلوی چتری های صورتش آویزان شده است.

با این وجود سبک آن ، انکار نمی شود که لوپز می تواند آن را در هر محیطی – خصوصاً روز خاص خودش – جلوه دهد.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که در 100 سال گذشته چه مدت مو رشد کرده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>