جنیفر لوپز و الکس رودریگز نامزدی خود را پایان می دهند

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 19 ژانویه: (LR) جنیفر لوپز و الکس رودریگز در بیست و ششمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما در سالن نمایش The Shrine Auditorium در 19 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت کردند.  (عکس از فریزر هریسون / گتی ایماژ)

گفته می شود جنیفر لوپز و الکس رودریگز پس از چهار سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده اند. در جمعه، مردم گزارش داد که این زن و شوهر دو سال قبل از نامزدی خود به پایان رسیده اند صفحه شش اول اخبار را منتشر کرد یک منبع گفت: “مدت زمان زیادی است که نمی گذرد.” مردم.

اگرچه این زوج برای اولین بار در سال 2005 ملاقات کردند ، آنها دوباره با یکدیگر ارتباط برقرار کردند و 12 سال بعد در سال 2017 با یکدیگر رابطه برقرار کردند. در مارس 2019 ، الکس در هنگام یک سفر رمانتیک در ساحل در باهاما از جنیفر خواستگاری کرد ، اما این دو به دلیل شیوع ویروس کرونا ، ازدواج خود را دو بار به تعویق انداختند. نه جنیفر و نه الکس این جدایی را خود تأیید نکرده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>