جنیفر لوپز و الکس رودریگز نامزدی پایان ندارند

[ad_1]

پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا - 02 ژانویه: جنیفر لوپز و الکس رودریگز در 02 ژانویه 2020 در پال اسپرینگ ، کالیفرنیا به مراسم سالانه جوایز فیلم جشنواره بین المللی فیلم پالم اسپرینگ 2020 می روند.  (عکس از جرود هریس / FilmMagic)
جنیفر لوپز و الکس رودریگز گزارش هایی را مبنی بر پایان دادن به نامزدی خود ارائه می دهند. در بیانیه مشترک به دست آمده توسط مردم در 13 مارس ، این زوج اظهار داشتند ، “ما در حال کار بر روی برخی موارد هستیم.” یک منبع به خروجی تأیید کرد که ، “آنها هرگز رسماً از هم جدا شدند و در مورد آن صحبت نکردند اما هنوز با هم هستند. آنها به یک وصله خشن برخورد کردند. اما شکسته نشدند.” این منبع همچنین اضافه کرد که شایعات پیرامون رابطه با افسون جنوبی“مدیسون LeCroy” “هیچ تاثیری در وصله خشن ندارد.”

این منبع گفت: “او در جمهوری دومنیکن کار می کند و او در میامی است ، بنابراین دیدن همدیگر خصوصاً با قرنطینه و COVID سخت است.” مردم از رابطه عاشقانه جنیفر و الکس از راه دور. “اما آنها می خواهند سعی کنند با هم بمانند.”

این دو اولین بار در سال 2005 با هم ملاقات کردند ، اما تنها در سال 2017 بود که آنها شروع به معاشرت کردند. در مارس 2019 ، الکس هنگام فرار رمانتیک ساحل در باهاما از جنیفر خواستگاری کرد ، از آن زمان این دو به دلیل شیوع ویروس کرونا ، عروسی خود را دو بار به تعویق انداختند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>