جنیفر لوپز و بن افلک جنی را از بلوک بازسازی می کنند

[ad_1]

این که آیا بسته بندی PDA در مالیبو است و یا یک مسافرت سریع در Hamptons ، ما هرگز کاملاً مطمئن نیستیم که اخیراً از جنیفر لوپز و بن افلک چه انتظاری داشته باشیم. در جشن تولد 52 سالگی خواننده در 24 ژوئیه ، این زوج با بازآفرینی ویدئوی نمادین “جنی از بلوک” زندگی واقعی خود را به سال 2002 برگردانند. در عکس ها ، بن به سختی می توانست دستانش را به سمت خودش نگه دارد زیرا آنها بوسه ای صمیمی مشترک داشتند. با نگاهی متشکرانه به پاپاراتزی ها ، کاملاً واضح است که بن و جن در مورد مسائل شوخ طبعی هستند.

از قضا ، مضمون ویدیو اصلی در سال 2002 در مورد علاقه روابط جن و بن در آن زمان بود. حدس بزنید این ویدئو هنوز برای هر دو یک خاطره خوب است. مطابق با مردم، هنگام مهمانی در L’Opéra در St.-Tropez ، “این زوج وقتی در آهنگ 2002” Jenny from the Block “آواز می خواندند ، در غرفه دنج بودند.” شما می توانید تصاویر مربوط به تعطیلات آنها و موزیک ویدیو سکسی پیش رو را مقایسه کنید. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>