جنیفر لوپز و بن افلک در آغوش گرفتن در تصاویر LA

[ad_1]

اگر هنوز شک داشتید که جنیفر لوپز و بن افلک به طور رسمی دوباره با هم هستند ، ما فقط اجازه می دهیم شب ملاقات اخیر آنها صحبت کنند. روز دوشنبه ، این دو نفره که مشهورتر به سال 2002 بازمی گشتند ، هنگام ورود به رستوران جدید ولفگانگ پاک در هتل پندری در لس آنجلس ، بسیار احمقانه مشاهده شدند. بن چیزهایی را با تی شرت ، شلوار جین و ژاکت چرمی مرتب نگه می داشت ، در حالی که جنیفر با یک بلوز به رنگ صورتی روشن ، رنگ پر رنگی به کمد لباسش اضافه کرد. هر دو وقتی دست به دست هم می دادند کاملاً راحت به نظر می رسیدند و با عشق به چشمان یکدیگر خیره می شدند و جی لو به آغوش بن خم می شد.

گردش اخیر پس از طوفان چند هفته ای برای این جفت اتفاق می افتد. به دنبال جدایی جنیفر از الکس رودریگز در ماه آوریل ، خواننده بیشتر و بیشتر وقت خود را با بن گذرانده است. گزارشات مربوط به عشق عاشقانه مجدد آنها ابتدا در اوایل ماه مه منتشر شد و بعداً با هم در مونتانا مشاهده شدند. گرچه مشخص نیست که در حال حاضر وضعیت دقیق روابط آنها چگونه است ، اما بدیهی است که آنها بسیار جدی می شوند. یک منبع گفت: “آنها به سفرهای رفت و برگشت بین لس آنجلس و میامی ادامه خواهند داد.” مردم. “آنها با هم بسیار خوشحال هستند. این یک رابطه اتفاقی نیست. آنها این رابطه را جدی می گیرند و دوست دارند این دوام طولانی مدت باشد.” همانطور که این مقدار از اخبار را به خود اختصاص می دهید ، آخرین سفر آنها را با هم ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>