جنیفر لوپز و مادرش را بخوانند “Sweet Caroline”

[ad_1]

جنیفر لوپز هنگام اجرای کنسرت Global Citizen Vax Live که در 2 مه برگزار شد ، یک مهمان بسیار ویژه به نمایش گذاشت. خواننده “تنها” پیش از این مادر خود ، گوادالوپه رودریگز را به دلیل عشق به رقص اعتبار داده است ، بنابراین فقط منطقی است که این دو با هم صحنه را در Inglewood ، CA مشترک داشته باشند. لوپز رودریگز را به میان مردم معرفی کرد و با هم ، دوتایی پویا مادر و دختر “کارولین شیرین” ساخته نیل دایموند را پوشش دادند.

این دونفری غافلگیرکننده زمان مناسبی را احساس می کند زیرا کنسرت Vax Live یک روز قبل از روز مادر در آمریکا به نمایش درخواهد آمد “درست مثل گذشته برایم بخوان ، خوب؟” لوپز در ویدئویی در توییتر که توسط آدل پلاتون ضبط شده به مادر 75 ساله خود گفته است. رودریگز متن ترانه های خود را برای “جنیفر شیرین” تغییر داد ، که یک حرکت مادرانه بسیار دوست داشتنی است ، نه؟ در ویدیو و عکس های پیش رو نگاهی اجمالی به لحظه داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>