جوانا فاواسی آرایشگر کل تیم راگبی زنان المپیک ایالات متحده است – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

هنگامی که شما تنها فردی در گروه دوست خود هستید که می داند چگونه مو را ببافد ، هرگز پایان آن را نمی شنوید. حداقل یک نفر می خواهد موهایش بافته شده باشد چیزی در هر لحظه – آنها می خواهند چیز جدیدی را امتحان کنند ، می خواهند موهای خود را به روشی کمی جذابتر از حد معمول بریزند ، این لیست ادامه دارد … در مورد بازیکن راگبی تیم USA Joanna “Nana” Fa’avesi ، آنها آماده سازی لیست کامل بازیکنان راگبی زنان برای نبرد – نبرد برای کسب مدال طلای المپیک.

بله: آن دسته از نوارهایی که توسط کل تیم راگبی زنان المپیک ایالات متحده پوشیده شده است ، توسط خود یک متخصص لباس و حرفه ای انجام نشده است – همانطور که در TikTok خنده دار ارسال شده توسط ایلونا ماهر ، یکی از اعضای تیم دیگر در 28 ژوئیه ، کار آنها فقط یک هم تیمی است. ماهر ویدئویی از فراق فائوسی ، صاف کردن و بافتن موهای هم تیمی هایش به کمال را عنوان کرد.

همانطور که این TikTok به نظر می رسد بازی راگبی المپیک شبیه یک خواب بزرگ دخترانه است ، این بافته ها در واقع عملکرد بسیار مهمی در مسابقات دارند. بازیکنان راگبی دقیقاً مانند رزمی کاران حرفه ای و المپیکی برای تمرکز بر روی بازی به مدل موهای محکم مانند نوارهای مویی نیاز دارند تا موهای خود را سر جای خود و از صورت خارج کنند ، که در نتیجه تماس با بازیکنان دیگر می تواند منجر به آسیب جدی شود.

با این اوصاف ، فااویسی که در مسابقات المپیک 2016 حضور داشت ، در واقع خدمات بزرگی به تیم خود ارائه می دهد و این قابلیت های جادویی را برای تیم به ارمغان می آورد ، به ویژه با توجه به اینکه فهرست اولیه آن شامل 12 نفر است. لعنتی ، موهای زیادی برای بافتن وجود دارد. کسی کجا وقت پیدا می کند؟ چه کسی حتی می داند – اما برای دریافت از فااویسی پشتیبانی می کند. آی تی. انجام شده.


اطلاعات بیشتر در مورد المپیک:


اکنون ، یاد بگیرید که چگونه یک بافتنی فرانسوی را روی خود انجام دهید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>