جوانب مثبت زیبایی در مورد نشان دادن جایزه کاری در هنگام شیوع همه گیر

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا: در این تصویر که در 14 مارس منتشر شد ، کاردی B در صحنه 63 دوره جوایز سالانه GRAMMY در مرکز همایش های لس آنجلس در لس آنجلس ، کالیفرنیا اجرا می کند و در 14 مارس 2021 پخش می شود. (عکس از کوین وینتر / گتی ایماژ برای آکادمی ضبط)

بیماری همه گیر تغییرات زیادی را در زندگی ایجاد کرده است ، همانطور که در سال گذشته آن را می شناسیم. به عنوان مثال ، نحوه حضور و اجرای مشاهیر در مراسم اهدای جوایز کاملاً متفاوت است ، گرچه این امر آنها را از آوردن یک بازی زیبایی خود به هر رویداد مجازی یا دور از اجتماع باز نداشته است. این البته به لطف سخت کوشی دهها متخصص زیبایی است که معمولاً روی فرش قرمز خود را مطابق با الزامات ایمنی COVID-19 تنظیم کرده اند و در عین حال جذاب ترین ستاره های امروزی را جلوه می دهند.

هنرمند گریم رجینا کینگ ، لاتریس جانسون به POPSUGAR گفت: “چیزی که کاملاً متفاوت است این است که شما نمی توانید فرش قرمز پر از هیاهو را ببینید ، اما اکنون مردم در حین گلم خود به تیراندازی می پردازند.” جانسون در تمام دوره جوایز با کینگ کار کرده است و با آزمایش COVID-19 تا چند بار در هفته در امان مانده است.

در حالی که اکثر تیم های جذاب هنوز قادر به همکاری فیزیکی با مشتریان خود هستند ، برخی از آنها راه حل های دیگری ارائه داده اند که هر دو طرف را ایمن و بدون خطر نگه می دارد.

Gavin McLeod-Valentine چهره شناس مشهور گفت: “آنچه که امسال به ویژه متفاوت کرده این واقعیت است که اکثر مشتریان من که نامزد می شوند در لس آنجلس مستقر نیستند.” مک لئود-ولنتاین با ستارگانی مانند راشیدا جونز ، لورا درن و اوزارکجولیا گارنر. در شرایط عادی ، هر سه مشتری می توانند برای معالجه در روز یا قبل از هر نمایش به مسافرت به او سفر کنند ، اما دوری بیشتر از نظر جسمی مشتریان باعث شده است که خلاقیت بیشتری در خدمات خود داشته باشد.

وی گفت: “من از راه دور کار می کردم تا آنها را از دور” آماده فرش قرمز “کنم. هفته ها پیش از گلدن گلوب ، مک لئود-ولنتاین فیلم های آموزشی ویدئویی را برای گارنر فیلمبرداری کرد و برای او یک بسته مراقبت پر از مواد ضروری مراقبت از پوست را ارسال کرد که می توانست از آن استفاده کند تا نتایج یکی از لوازم آرایشی خود را تکرار کند. این مورد در مورد افراد حرفه ای سراسر هیئت مدیره بوده است ، از همه ملکه Gambit بازیگر آنا تیلور-جوی در انتخاب منتقدان نکات آرایش را از آرایشگر خود تهیه کرد تا تینا فی توسط آرایشگر قدیمی خود ، کریستینا ارلیچ ، برای لباس Globes خود مناسب باشد.

از نظر مشتریانی كه McLeod-Valentine شخصاً می بیند ، او با پوشیدن PPE از سر تا پا و آزمایش منظم برای COVID-19 ایمنی آنها را تضمین می كند.

وی گفت: “من ایمنی شخصی و امنیت مشتری هایم را بسیار جدی می گیرم.” “من همیشه اطمینان حاصل می کنم که از دو ماسک ، روکش ، عینک ، دستکش و روپوش جراحی استفاده می کنم. هر ابزار و محصولی که استفاده می کنم پس از هر مشتری تمیز می شود و اطمینان حاصل می کنم که هر هفته یک تست PCR و یک آزمایش سریع COVID انجام می دهم. “

نکته اساسی: حتی با وجود بسیاری از موارد در هنگام نمایش جایزه ها ، ایمنی برای همه افراد درگیر ، از جمله مشتریان ، در درجه اول قرار دارد.

اریکا لا پرل ، آرایشگر کاردی بی گفت: “این یک چیز استادی استرس است.” “من هنوز هم می توانم به عنوان یک آرایشگر وظیفه خود را انجام دهم و همیشه نظافت را تمرین می کردم ، اما این روزها بیشتر آگاه و محتاط هستم. برس ها را تمیز کنید ، ایستگاه خود را با آنچه برای انتصاب نیاز دارم تنظیم کنید و بدون اشتراک گذاری آرایش برای من ضروری است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>