جوان و سیاه پوست در صنعت زیبایی چگونه است

[ad_1]

ویکتوریا فولوسوای 25 ساله هرگز قبل از سال گذشته گوش هایش را سوراخ نکرده است. او یک روز پس از دیدن تصاویر الهام بخش در بتکده پیرسینگ محلی خود ، تصمیم گرفت که در یک سفر گاه به گاه به بازار غرق شود. Folusewa به POPSUGAR گفت: “آنها این تبلیغات را در مورد این زن بسیار زیبا پوست تیره و آفریقایی داشتند – او به معنای واقعی کلمه دقیقاً شبیه من بود.” “او خیلی خوشحال بود ؛ لبخند می زد ، دندانهایش بیرون بود. من آن را دیدم و مثل این بود که:” من به سوراخ کردن گوش هایم فکر کرده ام ، شاید من باید این کار را انجام دهم. ”

در ابتدا ، او تقریباً از سوراخ کردن ناامید شد – نوزاد جیغ جلوی او در صف دوم فکر می کرد – اما این عکس زن با آفریقا بود که او را به عقب کشاند و در نهایت ، انگیزه او را به با آن عبور کن “اگر شخص دیگری بود [in the ad] او که شبیه من نبود ، نمی توانستم رابطه برقرار کنم. “من همچنین به خودم نمی گفتم که می توانم این کار را انجام دهم.”

Folusewa ، یک زن سیاه پوست نیجریه ای و پدر و مادری مهاجر ، شش سال را به عنوان یک مدل کار کرده است و امیدوار است که کار او به زنان جوان سیاه پوست دیگری کمک کند که مانند او احساس می کنند دیده می شوند ، درست مثل همان روز در بازار. این تجربیات است که به او دامن می زند و این فقط یک نمونه از این دلیل است که همین حالا بسیاری از جوانان سیاه پوستان تلاش می کنند آثار خود را در صنعت زیبایی بگذارند.

به عنوان مثال خلیل بتل ، هفده ساله ، مارک خود برای مراقبت از مو ، KingCurls ، را پس از خستگی از وام گرفتن محصولات از زنان خانواده اش ، به عنوان یک دبیرستان راه اندازی کرد. در حالی که محصولات مو از نظر فنی جنسیتی نیستند ، اما به طور سنتی برای زنان به بازار عرضه می شود ، به همین دلیل او می خواست چیزی را برای مردان جوان با موهای پیچیده و موج دار ایجاد کند.

وی در مصاحبه قبلی با POPSUGAR گفت: “من فقط چیزی برای خودم می خواستم.” “وقتی در مغازه ها بودم هرگز خودم را در بخش بازاریابی چیزها نمی دیدم. هیچ وقت چیزی را نمی دیدم که بتوانم با آن ارتباط برقرار کنم و دوست داشتم پسران دیگر وقتی در فروشگاه قدم می زنند و خود را می بینند احساس قدرت کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>