جواهرات Meghan Markle برای رویداد زنده جهانی شهروند جهانی

[ad_1]

مگان مارکل به قدرت زنان ادای احترام می کند. در طول شهروند جهانی VAX Live: کنسرتی برای اتحاد دوباره جهان در آخر هفته پخش شد ، دوشس ساسکس برای نشان دادن حمایت از این هدف و تشویق مجامع به گردهم آمدن در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، یک ظاهر مجازی ایجاد کرد. اظهارات او به وضوح اشاره ای به او و دختر شاهزاده هری بود که به زودی به دنیا می آید ، اما کمی نزدیک تر نگاه کنید ، و متوجه خواهید شد که لباس مگان همچنین نشان دهنده حمایت از زنانی است که در زندگی او تأثیر داشته اند.

مگان یک لباس چاپی گلدار و زیبا کارولینا هررا را انتخاب کرد Vax Live این لباس ، شبیه لباس های بارداری است که او در اولین بارداری خود با آرچی پوشید. او این جلوه را با چندین قطعه جواهرات طلا مانند دستبند تنیس جنیفر مایر و گردنبند جذاب زن از جواهرات Awe Inspired به هم گره زد. این گردنبند نماد ونوس را با مشت اعتراضی ترکیب کرده و 20 درصد از هر خرید به زنان نیازمند کمک می کند.

این انتخاب گردنبند با توجه به سخنرانی مگان ، جایی که او در مورد آینده دخترش و بسیاری از زنان جوان در سراسر جهان تأمل کرد ، معنی دار است. اما ، این تمام نیست. او همچنین ساعت کارتیه تانک شاهزاده خانم دیانا را که از لوازم جانبی مورد علاقه مادر فقید شاهزاده هری بود ، به تن کرد. پیش از ملاقات با دوک ، مگان از طرفداران سبک تماشا بود ، اما دیدن اینکه وی هنگام پرداختن به چنین موضوع مهمی شامل دیانا است ، بسیار زیاد است. از قبل لباس او را از نزدیک ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>