جوایز موسیقی بیلبورد موسیقی آلیشیا کیز جزئیات مدل موآلیشیا كیز در جوایز موسیقی بیلبورد – به روشهای بیش از یكی – نوستالژی سنگینی را ارائه داد. پس از قدم زدن روی فرش قرمز در یک گروه داغ صورتی ولنتینو ، این خواننده و ترانه سرا روی صحنه رفت تا آهنگ های آلبوم ابتدایی خود را با هم ترکیب کند ، آهنگ ها در یک صغیر، در حالی که به طور همزمان از مدل مو الهام گرفته از انتشار مهم است.

برای جشن 20 سالگی آلبوم ، کندال دورسی ، آرایشگر مشهور ، چهره ای موج دار و بافته ای را که به عنوان “تعبیر مجدد” از مدل موهای Keys در آهنگ ها در یک صغیر جلد آلبوم. دورسی در گزارشی گفت: “ما از ایده تاج و ظرافت الهام گرفته ایم.” وی افزود که او از محصولات Dark & ​​Lovely برای تحقق جادو استفاده کرده است. در صورتی که دقیقاً به یاد نمی آورید که جلد آلبوم OG Keys به چه شکل است ، ما یادآوری دیگری را در این قسمت گنجانده ایم تا بتوانید از خط حافظه قدم بزنید و ببینید واقعاً نسخه 2021 وی در چه اندازه شبیه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>