جوایز موسیقی بیلبورد 2021: هر نگاهی به فرش قرمز مشاهده کنید

[ad_1]

لیست های A از جوایز موسیقی بیلبورد 2021 ناامید نشدند. در حالی که فصل جوایز امسال طی ماههای متمادی در طی همه گیر شدن پخش شده است ، اما این امر مانع از این نشد که برخی از نوازندگان مورد علاقه ما فرش قرمز بروند. بیایید با میزبان امسال ، نیک جوناس شروع کنیم ، اینطور است؟ این خواننده با پوشیدن کت و شلوار سبز روشن فندی با یک تاپ مخزن سیاه که از زیر آن به بیرون نگاه می کرد ، روی فرش قرمز قدم زد. او با همسرش پریانکا چوپرا ژست گرفت ، او یک لباس سکسی و خالص Dolce & Gabbana را انتخاب کرد که با شکافی تا ران بالا همراه بود. نیک تنها کسی نبود که یادداشت رنگ را دریافت کرد. آلیشیا کیز با پوشیدن تاپ صورتی ، شلوار و ست شنل جلوی صورتی که بسیار خیره کننده بود ظاهر شد!

در کنار یک پالت رنگی جسورانه و زیبا ، افراد مشهور نیز در مجموعه های پر زرق و برق خیره می شوند. خواننده HER را به عنوان مثال که لباس بلند دوزی قرمز پولک دوزی شده توسط Dior به تن کرده است ، در نظر بگیرید. پیش رو ، هر ورود فرش قرمز شیک را در تأثیرگذارترین شب موسیقی مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>