جوایز Allure Readers ‘Choice Awards 2021: برندگان محصول Splurge

[ad_1]

ایده آنچه که به عنوان سر و صدا مناسب است ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. از نظر ما بودجه محدود ، هر چیزی با برچسب قیمت دو رقمی می تواند باشد. برخی دیگر غواصی را یک خرید بسیار گران قیمت و شاید تا حدودی بیهوده می دانند که صرفاً به دلیل احساسی که به ما می دهد ارزش خرج کردن را دارد. یا شاید شما شاهد یک سر و صدا هستید نه به عنوان یک محصول غیرقابل انکار گران قیمت بلکه به عنوان کالایی است که قیمت آن به سادگی بالاتر از محصولات دیگر در گروه خود است.

همه موارد بالا را در میان خواهید یافت جذابیتجوایز انتخاب خوانندگان 2021. همانطور که رای دهندگان بسیاری از یافته های محبوب داروخانه را به عنوان برخی از آرایش ، مراقبت از پوست و مراقبت از مو مورد علاقه خود انتخاب کردند ، آنها همچنین اعتراف نکردند که عشق خود را به برخی از محصولات گران قیمت زیبایی که در آن وجود دارد اعتراف کنند امسال ، این انتخاب های عجیب شامل یک ابزار پیشرفته موی سه رقمی ، رایحه ای میوه ای و موارد دیگر است.

در زیر ، محصولی را پیدا خواهید کرد که جذابیت خوانندگان تمایل دارند کمی بیشتر پول صرف کنند ، از جمله یک فرمول لایه بردار کلاسیک ، یک عطر برنده مجدد ، و یک آهن صاف برنده دو بار – که کاملاً لیاقت شما را دارد. (فراموش نکنید که لیست کامل 2021 را بررسی کنید جذابیت برندگان جایزه Readers ‘Choice Award نیز.)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>