جوایز Allure Readers ‘Choice Awards 2021: بهترین محصولات شامپو برای مو و مو – نظرات

[ad_1]

در این سال گذشته ، همه ما کمی بهتر موهایمان را شناختیم و این به این دلیل است که خوب ، ما انتخاب زیادی نداشتیم. با توجه به این که آرایشگران و رنگ گرایان به راحتی در دسترس نیستند ، بسیاری از ما مجبور شده ایم یاد بگیریم که چگونه موهای خود را کوتاه کنیم ، رنگ کنیم و آرایش کنیم. اوه ، و ما مجبور شدیم برای حفظ سلامت آن یک استراتژی اتخاذ کنیم.

اما با استفاده از آزمون ، خطا و کمی آزمایش ، شما خوانندگان موفق شده اید نه تنها مهارت های جدیدی در مورد مو پیدا کنید بلکه محصولات (و کشف مجدد) را نیز برای کمک به شما در گذراندن دوران سخت در صورت برندگان جایزه انتخاب خوانندگان 2021 هر نشانه ای هستند با استفاده از شامپو فوق العاده مقرون به صرفه Ogx Renewing + Argan Oil of Morocco رشته های خود را تمیز و مرطوب نگه داشتید و چند دلار اضافی (به خوبی خرج شده) برای کمک به استحکام خود با Briogeo Don’t Despair، Repair ، گلوله باران کردید! Deep Conditioning Mask ، که یک بار دیگر درخشش حلقه برندگان RCA را دارد.

هنگامی که خستگی همه گیر شما را به سمت یک کار رنگی سوق داد ، مجموعه سفارشی رنگ مو eSalon همان چیزی بود که به آن علاقه داشتید ، شامپوی خشک کلاسیک باتیست مانع از تداخل ریشه های چرب با آن تماس های زوم دوربین می شود ، و Curl Definer Moroccanoil باعث می شود که بافت شما در طول سال عالی باشد .

به هر روشی که نگاه کنید ، با وجود جنون ، یک چیز خوب برای بیرون آمدن از سال 2020 ، رابطه دوباره با موهای ما است. و ما شرط می بندیم که بسیاری از پوست سر نیز به خاطر آن شکرگزار هستند.

پیش رو ، تمام محصولات مراقبت از مو که شما در سال 2020 دوست داشتید و احتمالاً پس از سال 2021 دوست دارید ادامه دهید ، در آینه دید عقب قرار دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>