جوایز BAFTA لباس سیاه لویی ویتون فیبی داینورفیبی داینور دارد وارد شد – به معنای واقعی کلمه ، حرفه ای ، مقدماتی. بریجتون بازیگر زن یکشنبه در جوایز BAFTA 2021 حضور داشت تا اولین رده نخست را ارائه دهد ، و او خودش اولین حضور برجسته خود را هنگامی که روی فرش قرمز غلتید ، سر خود را از SUV که وارد آن شده بود بیرون آورد و کاملاً ژست گرفت ، مجموعه عکس ها – امواج پر از پرتاب او در باد و لبه لباس مجلسی او که زمین را در زیر او برکت می دهد.

ظاهر فرش قرمز فیبی که توسط نیکی یتس ساخته شده بود ، از یک لباس ابریشمی سیاه و سفید لوئیس ویتون با یک گردن نامتقارن و یک شانه تشکیل شده بود. این لباس با یک حلقه الماس و گوشواره های زمرد نیز توسط این برند همراه بود. ظاهر زیبا بسیار دور از لباسهای ناخوشایند و دور از دوران ریجنسی است که فیبی به عنوان دوشس هاستینگز می پوشید – اگرچه کاملاً برای این بازار نیز بازار وجود دارد ، با کپی هایی از لباس های آبی رنگ امضا شده شخصیت در Etsy ظاهر می شود.

نگاهی دقیق تر به آخرین ظاهر پر زرق و برق فیبی در پیش رو داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>