جوایز BAFTA 2021: بهترین چهره آرایش و آرایش افراد مشهور

[ad_1]

با ترکیبی از فرش قرمز حضوری و نامزدها و شرکت کنندگان مجازی ، کار کردن در همه مواقع شگفت انگیز موهای آرایش و آرایش افراد مشهور در جوایز فیلم BAFTA 2021 ، که طی دو روز برگزار شد ، به آسانی معمول نبود. در رویال آلبرت هال به میزبانی ادیت بومن و درموت اولیری ، که گروه کوچکی از مجریان در سالن کنسرت نمادین به آنها پیوستند ، بسیاری از مجریان و همه نامزدها به طور واقعی با هم کوک شدند.

خوشبختانه ، ما هنوز قادر به مشاهده دقیق و شخصی برخی از چهره ها و آرایش افراد مشهور مورد علاقه خود از این مراسم هستیم. و ستاره ها از فرصت استفاده می کنند تا سرانجام از خانه بیرون بروند (یا حداقل بهانه ای برای لباس پوشیدن داشته باشند) تا همه جا را خنک کنند. تاکنون ما یکی از بزرگترین روند مدل موهای سال 2021 ، دم اسفنجی را روی Priyanka Chopra Jonas مشاهده کرده ایم و به لطف Gugu Mbatha-Raw و Phoebe Dyvenor ، تعداد زیادی رژ لب بی نظیر به نظر می رسد.

به خواندن ادامه دهید تا بهترین نگاه ها را از جوایز BAFTA 2021 تاکنون ببینید.

برای دیدن این ظاهر و بقیه لحظات زیبایی شگفت انگیز BAFTA 2021 به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>