جوایز BAFTA 2021: جزئیات لباس پریانکا چوپرا

[ad_1]

در حالی که اکثر ستارگان یک لباس بی عیب و نقص را برای جوایز فیلم BAFTA 2021 انتخاب کردند ، پریانکا چوپرا جوناس دو لباس را انتخاب کرد. اولی شامل یک ژاکت ژاکارد گلدار قرمز بود و در ست دیگر یک ست پروانه سیاه خیره کننده از رونالد ون در کمپ ساخته شده از مواد کاملاً بازیافتی.

کمد لباس BAFTAs 2021 چوپرا جوناس توسط سبک برجسته هالیوود Law Roach انتخاب شد. اولین نگاه یک ژاکارد گلدار قرمز ، ژاکت نیم تنه باز و شلوار حرمسرا سفید بود ، کمربند مشکی متضادی از مجموعه پاییز / زمستان 2021 طراح اسپانیایی پرتگاز بود. او ظاهر را با پاشنه های نوک تیز Louboutin ، جوراب شلواری Wolford مشکی ، و یک جواهرات بلند Bulgari ، گردنبند منگوله ای فیروزه ای ، با گوشواره های طلای گل رز Divas ‘Dream و دو حلقه Serpenti Viper همراه کرد.

نگاه دوم او شامل یک ژاکت مشکی ابریشمی رونالد ون درکمپ ، با پروانه های نقاشی شده با دست ، مهره دار و چین دار و دامن پلیسه ای مشکی متناسب از مجموعه پاییز 2020 طراح هلندی بود – که کاملاً با مواد مجذور مجموعه های قبلی رونالد ون در کمپ ساخته شده است . چوپرا جوناس ظاهر را با کفش های استوارت وایتزمن و جواهرات بولگاری به پایان رساند. برای یک نگاه دقیق به ادامه مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>