جوایز BAFTA 2021: مدل موی حبابی پریانکا چوپرا

[ad_1]

پریانکا چوپرا تصمیم گرفت که جوایز BAFTA 2021 بهترین زمان برای آزمایش نه یک ، بلکه دو مورد از بزرگترین روندهای زیبایی در حال حاضر باشد – یک مانیکور فرانسوی فوق العاده شیک ، قوس دار عمیق ، نوک سیاه و یک حباب حصیری باور نکردنی.

اگرچه نوار حبابی مدل موی جدیدی نیست ، اما قطعاً مدلی است که در سال 2021 به لطف انعطاف پذیری و پایان ظریف آن لحظه ای به وجود آمده است. برای رسیدن به ظاهر ، لوک پلاک رز آرایشگر ، قبل از ایجاد جلوه حباب ، با ایجاد هفت نوار موی کوچک و به رنگ سبزه ، تقریباً دو اینچ از هم جدا شده و محکم شد و فرم آن را ایجاد کرد حباب های کوچک سرانجام ، Pluck Rose با افزودن موج های جزئی در حاشیه Chopra Jonas ، جلوه نرم تری به خود گرفت.

نکته مورد علاقه ما در مورد این مدل موهای خاص این است که ایجاد مجدد آن در خانه نسبتاً آسان است. حالا ، نمی توانیم قول بدهیم که به خوبی Chopra Jonas به نظر برسد – منظور من این است که ، ما بالاخره حرفه ای نیستیم ، ولی ما می توانیم امتحان کنیم ، درست است؟ نکته اصلی ما این است که نوارها را با رنگ موهای خود مطابقت دهید و به موهای خود یک اسپری حجم دهنده اسپری بدهید.

عکس های بیشتری از بافتن حباب چوپرا جوناس در مراسم جوایز BAFTA را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>