جوایز BET 2021: ملکه لطیفه جایزه مادام العمر را با 6 دلار شلاق کاذب دریافت می کند | عکسها

[ad_1]

هیچ بحثی در مورد چگونگی نمادین وجود ندارد ملکه لطیفه است. این ستاره چند استعدادی مهارت های بازیگری خود را از روزهای اول بازی در سردبیر مجله مورد علاقه همه ثابت کرده است زندگی مجرد و توانایی خود را در کمربند زدن یک نت عالی یا تغییر ماهرانه بین جریانهای رپ نشان داد ، در حالی که موهای او صاف و مرتب می ماند. او هرگز رها نکرده است ، و برای جوایز 2021 BET، او آماده است تا نفس جمعی ما را با پوستی بسیار درخشان از بین ببرد ، برای دیدن آن ممکن است به عینک آفتابی نیاز داشته باشید.

بومی نیوآرک با لباس سیاه و سفید تام براون ، با روپوش ، دامن چین دار و چکمه های مشکی نوک طلایی ، روی فرش قرمز قدم گذاشت. آرایش با ظاهر طبیعی و آرایش ساده او با احساس مینیمالیستی لباس مطابقت دارد.

گتی ایماژ

پوست خواننده “UNITY” به نظر می رسد بسیار لعنتی نورانی. ما نمی دانیم این نتایج ژنتیک ، درمان های اختصاصی مراقبت از پوست یا کار یک بنیاد خارق العاده است ، اما او خیره کننده به نظر می رسد.
برای تهیه و مرطوب سازی پوست خود ، ارنستو کاسیاس آرایشگر از Youth to the People Kombucha + 11٪ AHA Exfoliation Power Toner and Adaptogen Deep Moisture Cream استفاده کرد. او در قسمت های بالای صورت او Superberry Hydrate + Glow Dream Oil را به کار برد.

Youth to the People Kombucha + 11٪ تونر قدرت لایه بردار AHA در پس زمینه سفید

جوانان برای مردم Kombucha + 11٪ تونر قدرت لایه بردار AHA

کرم مرطوب کننده عمیق Adaptogen Youth to the People روی زمینه سفید

کرم مرطوب کننده عمیق جوانان برای مردم Adaptogen

وی گفت: “برای ظاهر فرش قرمز ، ملکه لطیفه با دم اسبی بافت دار از Hip Hop Royalty خدمت می کند.” جذابیت. “بنابراین من تصمیم گرفتم که آرایش تمیز و زیبا باشد تا تعادل را حفظ کند.” ابروهای او با مداد رنگی و قلم Fenty Brow MVP Ultra Fine Brow & Styler در Dark Auburn به قوس های بی عیب و نقص حک شده بود.

Youth to the People Superberry Hydrate + روغن درخشان رویایی روی زمینه سفید

Youth to the People Superberry Hydrate + روغن درخشان رویایی

  مداد رنگی و استایلر Fenty Brow MVP Ultra Fine Brow در پس زمینه خاکستری

مداد و سبک ساز Fenty Brow MVP Ultra Fine Brow

به جای سایه چشم براق ، او تصمیم گرفت فقط برای مژه ها برای این ظاهر تمرکز کند. او می گوید: “مژه ها بسیار مهم بودند زیرا من سایه چشم نمی انداختم ، بنابراین من Ardell Double Up Wispies را از نظر طول و حجم انتخاب کردم.”

بر روی سیب های گونه های وی ، شاهد شستشوی رنگی گلگون و آمیخته با تخصص هنرمند گریم ارنستو کاسیاس هستید. او رژ لب Smashbox به نام Be Legendary Prime & Plush رژ لب را با رنگ صورتی رنگ کاراملی بر روی لبهای او نقاشی کرد.

رژ لب Smashbox's Be Legendary Prime & Plush در پس زمینه سفید

رژ لب Smashbox’s Be Legendary Prime & Plush

موهای کاراملی رنگش موهای کمی برای داشتن ظاهری با بافت کم تر به او داده شد و به حالت دم اسبی شاهین مصنوعی درآمده است. طرفین نرم شدند ، و گوش دهید ، ملکه ، اگر این را می خوانید ، لطفاً جزئیات ژل را که همه آن موها را در جای خود نگه می دارد ، به ما بدهید لطفا. موهای مواج او در جلو به صورت پومپادور مات درآمده که دم اسبی ساده اش را بلند می کند. (بله ، اوایل دهه 2000 تماس گرفت و ما مشتاقانه در حال برداشتن تلفن هستیم.)

گتی ایماژ

ملکه باورنکردنی به نظر می رسد – واقعاً دیگر چه می توانیم بگوییم؟ اگر کسی سزاوار جایزه BET Lifetime Achievement Award باشد ، مطمئناً این ملکه لطیفه است و ما از اینکه سرانجام گلهایش را به او می دهد بسیار هیجان زده هستیم.


داستان های بیشتر در مورد زیبایی نشان دادن جایزه را بخوانید:


اکنون از تمام مراحل معمول یک اسنوبورد از ابتدا تا انتها لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>