جوایز Celeste BAFTA Film Awards 2021

[ad_1]

سلست Epiphany Waite برای جوایز فیلم EE BAFTA در تالار رویال آلبرت لندن وارد می شود.  تاریخ تصویر: یکشنبه 11 آوریل 2021 (عکس از ایان وست / تصاویر PA از طریق گتی ایماژ)

در 11 آوریل ، پس از شب افتتاحیه در 10 آوریل ، هفتاد و هفتمین دوره جوایز سالانه فیلم EE BAFTA عملا در رویال آلبرت هال برگزار شد. تعدادی از اجراهای خیره کننده شب را پر کردند ، از جمله اجرای واقعیت افزوده از اجرای لیام پین و اجرای سلست از “صدای من را بشنو” ، ترانه ای که وی برای نامزد بهترین فیلم بفتا ضبط کرد ، دادگاه شیکاگو 7. این فیلم به کارگردانی آرون سورکین در ماه اکتبر از شبکه نتفلیکس منتشر شد و ماجرای دادرسی از سال 1968 را دنبال می کند ، زمانی که هفت مخالف معترض به تحریک شورش در کنوانسیون ملی دموکرات متهم شدند.

سلست نامزد دریافت جایزه BRIT با یک لباس مجلسی گلدوزی شده با موهای پائین پشت به روی صحنه رفت و او قلب خود را با صدای فرشته خواند. او یک اجرای باورنکردنی و عقب مانده از آهنگ را ارائه داد و رک و پوست کنده ، ما هستیم هنوز با حیرت از آنچه دیده ایم. این آهنگ به تازگی از Abbey Road به طور زنده ضبط شده است ، در اولین آلبوم خواننده ظاهر می شود ، موسیقی شما نیست، که در ژانویه آزاد شد.

عملکرد جذاب BAFTA 2021 سلست را در زیر تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>