جوایز iHeartRadio مگان فاکس و مسلسل کلی

[ad_1]

Machine Gun Kelly و Megan Fox این هفته پرونده جدی برای هنر ناخن زوجین ایجاد کرده اند. اول ، آنها روز یکشنبه در جوایز موسیقی بیلبورد با طراحی سیاه و سفید مطابق ظاهر شدند ، اما این هیچ چیز در مقایسه با مانیکور آنها برای جوایز موسیقی iHeartRadio 2021 در روز پنجشنبه نبود. این زن و شوهر به دنبال یک نقش و نگار مشکی و صورتی بودند و کلی از یک دست اکریلیک های بسیار بلند استفاده کرده که اندازه آن سه اینچ است.

مانیکور مشهور ، بریتنی بویس ، با استفاده از لاک ناخن اسمیت و کولت ظاهر ناخن را برای کلی و فاکس ایجاد کرد. به گفته بویس ، الهام بخش خاص از ظاهر كلی ، نامزدی بهترین آهنگ سال راك او بود. اکریلیک ها متناسب با پرنیان ، با سنبله ، زنجیر و سوراخکاری ساخته می شدند و شامل جزئیات چاپ پوست مار و فویل نقره ای بودند.

از طرف دیگر ، ناخن های فاکس با الهام از باربی ، برای مطابقت با گروه صورتی رنگ نوزادش. بویس از کاخ اسمیت و کالت در سرزمین عجایب ، یک لاک ناخن صورتی و براق و فلزی استفاده کرد.

نگاهی دقیق تر به ناخن های کلی و فاکس پیش رو داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>