جوایز SAG 2021: هلن میرن در آرایش چشم دودی قهوه ای ظاهر می شود

[ad_1]

مراسم اعطای جوایز بدون آرایش شایسته جایزه چیست؟ در 4 آوریل جوایز انجمن بازیگران صفحه ، هلن میرن همین را آورد او در طول شب با انبوهی از لباس های قرمز ، همراه با یک چشم دودی قهوه ای رنگ و رو به رو ، ظاهر شد. جو استرتل ، آرایشگر این بازیگر ، نشان داد جذابیت از طریق بیانیه مطبوعاتی دقیقاً نحوه دستیابی او به ظاهر کاملاً با محصولات L’Orèal Paris انجام شد.

Strettell با استفاده از پایه ای کاملاً مرطوب ، Age Perfect Radiant Serum Foundation را در Buff Natural و Age Perfect Radiant Concealer در بژ گرم استفاده کرد و هر دو را با “زمزمه گردگیری پودر دور چشم و منطقه t خود” تنظیم کرد ” از هرگونه اثر بالقوه cakey جلوگیری کنید. ” او رنگ میرن را با کمی رژگونه Age Perfect Satin Blush در Maude Mauve تکمیل کرد.

میرن در طول مراسم چند بار رژ لب را تعویض کرد ، اما ستاره های واقعی نمایش این چشم ها بودند. استرتل قبل از ایجاد چشم دودی با خط چشم خط سیر Glitter Glitter با رنگ قهوه ای شکلاتی ، ابروهای بازیگر را با لمس یک مداد ابروی سبک و خنک پر کرد. وی توضیح می دهد: “من این را در مژه های بالا و پایین استفاده کردم و رنگدانه را بیشتر در قسمت بیرونی چشمش متمرکز کردم.” “من مداد را به چین و چروک چشم فرو بردم و آن را با یک قلم مو مخلوط کردم تا شکل چشم او را بگیرد و جلوه دودی به کل ظاهر بدهد.”

سپس ، برای جلوه دادن مژه های کاملتر ، Strettell “قبل از این که چشم ها را از کل ریمل سیاه برداشته ،” خط چشم مات را به خط مژه و در بین مناطق کم مژه فشار داد “.

واضح است که نتایج به خودی خود صحبت می کنند – کسی برای یک داروخانه حضور دارد؟

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش چشم:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>