جوایز SAG Anya Taylor-Joy برای مانیکور فرانسوی کاملاً پیچیده بود

[ad_1]

منبع تصویر: نولان زنگاس

مانیکور فرانسوی بارها و بارها تغییر کرده است که ما می توانیم در سال های اخیر حساب کنیم ، اما نسخه ای که آنیا تیلور-جوی در 4 آوریل برای جوایز انجمن بازیگران صفحه نمایش پوشید یکی از مورد علاقه ما است. در طراحی ناخن یک طرح کلی مشکی در نوک ناخن های بادامی شکل او دیده می شد که کاملاً کرم و لباس سیاه ورا وانگ او را تکمیل می کرد.

طراحی ناخن معاصر توسط جولی کاندالک ، آرایشگر مشهور و مشهور ، با استفاده از ناخن های فشار داده شده ، شکل بی عیب و نقصی به دست آورد. Kandalec وقتی آنها را در نظرات در پست اینستاگرامی خود س askedال کرد ، آنها را “برای رویدادها بسیار عالی” صدا کرد.

به طور کلی ، تاکنون یک فصل جایزه بزرگ برای Taylor-Joy بوده است. Queen’s Gambit بازیگر نقش برجسته یک بازیگر زن را در یک مینی سریال در جوایز SAG برنده شد. تیلور-جوی در اینستاگرام خود نوشت: “اوه خوب – این یکی واقعاً احساساتم را جلب کرد.” “بسیار سپاسگزارم از همکاران خلاقsagawards برای افتخارآفرینی من و بث … احساس سورئال است که حتی می تواند شما را همنوعان خود بنامد چه رسد به این. متشکرم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>