جوشوا جکسون و جودی ترنر-اسمیت چگونه ملاقات کردند؟

[ad_1]

از یک اسلاید DM به موقع گرفته تا یک جلسه شانس در صحنه ، ما هرگز از شنیدن نحوه دیدار برخی از زوج های مشهور محبوب خود خسته نمی شویم. در طول حضور در اواخر شب با شیث میرز در 4 مه ، جودی ترنر-اسمیت نحوه دیدار او و همسرش جوشوا جکسون را به اشتراک گذاشت و بگذارید فقط بگوییم این رفتار آیکون است. این خانم 34 ساله به میزبان گفت: “هنگامی که من برای اولین بار با شوهرم آشنا شدم ، یک شب استراحت داشتیم. ما اکنون در یک استراحت یک شبانه دو ، سه ساله هستیم”. d بوده است نهر داوسون فن در حال بزرگ شدن. “بیایید واقعی باشیم ، چه کسی تیم پیسی نبود؟” جودی با پوزخندی گفت:

اگر از خود می پرسید که چه مدت او توانست عشق خود را حفظ کند نهر داوسون یک راز ، حدود یک ماه بود “من اصلاً دستم را نشان ندادم. من قبل از دیدن من او را دیدم و وقتی او را دیدم ، مثل” من این را می خواهم “. و سپس وقتی او من را دید ، من فقط وانمود کردم مثل اینکه او را ندیدم ، “او اضافه کرد و نشان داد که پیراهن تسا تامپسون را از ببخشید که مزاحم شدم. “بنابراین او در سراسر اتاق فریاد می زند ،” تخریب! و من مثل اوههههه بودم. و سپس او آمد. ” حدس بزنید که خط ابتدایی او کار کرده است ، زیرا این زن و شوهر از سال 2019 ازدواج کرده اند و در ماه مه سال 2020 از دختر جنی جکسون استقبال کرده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>