جو جوناس نظرات خنده داری درباره عکس لباس سوفی ترنر می گذارد

[ad_1]

جو جوناس: خواننده ، بازیگر ، قلب ساز ، پدر ، و از این هفته ، مرد اعتیاد به مواد مخدر معتبر. او رسماً با تعریف و تمجید از لباس سوفی ترنر در اینستاگرام از عنوان سوفین ترنر به عنوان پنجمین عنوان دست یافت و طرفداران آماده لقب او به عنوان همسر سال هستند. روز سه شنبه ، سوفی برای به نمایش گذاشتن آخرین #OOTD خود ، یک سری عکس سلفی به اشتراک گذاشت: ظاهری آماده برای تعطیلات ، با یک پیراهن سبز ، آبی و سیاه هاوایی که روی یک ست بافتنی خربزه رنگی لایه بندی شده است. واضح است که جو در این جفت شدن بسیار مشارکت داشت ، زیرا لحظاتی پس از بارگذاری سریع عکسهای همسرش ، وی اظهار داشت: “با استعداد ، درخشان ، باورنکردنی ، شگفت انگیز ، نمایش متوقف کننده ، تماشایی” ، همراه با دو شکلک چشم قلب ، به عنوان اشاره رشته معروف لیدی گاگا. خداحافظ ، ما فقط عاشق این دو هستیم.

با دیدن لباس سوفی که واکنش مشابهی را از سوی ما برانگیخت ، برای دیدن جایی که او مهره های جالب خود را به ثمر رساند ، دست و پا بسته شدیم. همانطور که سیدنی لوپز ، آرایشگر وی در اینستاگرام فاش کرد ، ست دو تکه آجدار از مجموعه تابستانی آینده لباس های بافتنی لوکس Calle Del Mar ، و قسمت بالای برگ آن توسط لوئیزا بالو ، طراح لباس شنای مستقر در نیویورک است. سوفی با صندل های ریز و بند دار یکی از خانه های مد شیک ، لوئیس ویتون ، و همچنین عینک آفتابی مشکی ، گردنبندهای لایه ای طلایی و آرایش چشم گربه ای تیغ ، ظاهر را کامل کرد. اگر می خواهید از ظاهر گرمسیری سوفی تقلید کنید به این امید که نظری مانند جو در مورد گرم خود بگیرید ، ما تمام قطعات مورد نیاز را جمع آوری کردیم. آنها را از قبل بخرید و آماده باشید تا “تابستان را در این تابستان” تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>