جیجی حدید عکس سبک خیابان را از مدل Nanga Awasum ارسال می کند

[ad_1]

مدل نانگا آواسوم تازه داشت روز خود را می گذراند که اعتماد به نفس جیجی حدید در خیابان ، سوپرمدل شد. جیگی به سرعت عکس لباس خود را برداشت و در اینستاگرام نوشت: “فریاد برآورده الهام روز NYC من: این ملکه. خیلی زیاد بود 🤤 🤤 🤤 برای گرفتن عکس از جلو ، اما او بزرگ بود.” نانگا دکمه ای به رنگ خاکی رنگی پوشانده بود که با تاشو جین و کیسه دیور در یک گلدان قرار داشت. لباس تزریق شده دهه 70 بسیار عالی به نظر می رسید ، اگر این را خودمان بگوییم.

کافی است بگویم ، نانگا در حال عزیمت به زارا بود تا تغییر مکان دهد که دو زن در فروشگاه به او نزدیک شدند و به او اطلاع دادند که ظاهر او با جیگی به خانه برخورد کرده است. ناگهان ، گروه به چیزی تبدیل شد که نانگا برای همیشه ارزش آن را حفظ خواهد کرد ، همانطور که بعداً در مورد لحظه ای در توییتر خود نوشت: “این راهی است کهGiGiHadid اگر فقط به راه درست روبرو می شدم تمام زندگی من را تغییر می داد.” جیگی نیز پاسخ داد: “شما دقیقاً همان جایی که به آن سو رفته اید رو به رو هستید. آفتاب! ارسال biiiiig عشق نانگا!”

این تبادل نظر توجه زیادی به صفحه نانگا و سبک او داشت و نشان می دهد چه اتفاقی می افتد وقتی بینی خود را از تلفن بیرون بیاوریم و از مردم مقابل خود قدردانی کنیم. POPSUGAR با نانگا (که همیشه طرفدار جیجی بوده است) در مورد رفتار مهربانانه در شبکه های اجتماعی صحبت کرد ، کاری که ممکن است از نظر برخی جزئی به نظر برسد اما قدرت بیشتری از آنچه می دانید دارد. “او دقیقاً همان زنی است که من می خواهم به او نگاه کنم و من آن را بارها و بارها می گویم ، من الگوی مثبت زیادی در این صنعت ندارم. من فقط نمی خواهم به یاد بیاورم نانگا گفت: “برای زیبا بودن ، من می خواهم به خاطر تأثیر مثبتی که روی دیگران گذاشتم به یاد بیاورم. همانطور که او روی من گذاشت.”

پیشاپیش ، ببینید که وقتی جیگی آن را به جلو پرداخت ، اوضاع چگونه پیش می رود ، سپس دریابید که نانگا با انتخاب لباس سبک خیابانی مورد علاقه خود از جیگی ، چگونه ستایش را متقابل بدست آورد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>