جیسون درلو و جنا فرومس با هم از اولین فرزند استقبال می کنند

[ad_1]

جیسون درلو و جنا فروم حالا مادر و پدر می روند! این زوج در 8 مه از اولین فرزندشان ، یک نوزاد پسر استقبال کردند. بیش از یک هفته بعد ، جیسون و جنا به روزرسانی شاد را با پیروان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. جنا در اینستاگرام خود نوشت: “زندگی اکنون معنای بسیار بیشتری دارد و من بسیار سپاسگزارم.” “من خیلی عاشق این پسر کوچک هستم ، او همه چیز است که من هرگز نمی دانستم به آن احتیاج دارم”

جنا و جیسون برای اولین بار اخبار هیجان انگیز بارداری را در ماه مارس اعلام کردند. در هنگام ظاهر شدن در نمایش درو باریمور ماه گذشته ، جیسون با اشتیاق در انتظار پدر شدن صحبت کرد. وی گفت: “من نمی توانم بیشتر هیجان زده شوم. همه چیز در زمان مناسب اتفاق می افتد.” “من تازه شروع به تب کودک کردم ، با افزایش سن و کسی را ملاقات می کنی که واقعاً با او ارتباط برقرار می کنی. این درست در زمان مناسب اتفاق افتاد.” در TikTok ، جیسون فاش کرد که بچه به نام او نامگذاری شده است: جیسون کینگ درلو. اوه ما به این خانواده سه نفره جدید تبریک های زیادی می فرستیم. اولین عکس های جیسون کینگ کوچک را در زیر مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>