جیسون سودئیکیس به دنبال نژادپرستی از فوتبالیست های انگلیس حمایت می کند

[ad_1]

به دنبال سو abuse استفاده نژادپرستانه آنلاین وحشتناک که پس از فینال یورو 2020 در 11 ژوئیه با آنها روبرو شدند ، جیسون سودئیکیس حمایت خود را از فوتبالیست های جادون سانچو ، مارکوس راشفورد و بوکایو ساکا نشان داده است.

در طول تد لاسو اولین نمایش فصل 2 در هالیوود غربی در 15 ژوئیه ، جیسون با پشتیبانی از سه فوتبالیست انگلیس ، با پوشیدن بلوز سیاه و سفید و جلوی “جادون ، مارکوس و بوکایو” روی فرش قرمز قدم گذاشت. که در تد لاسو، جیسون در نقش یک مربی فوتبال آمریکایی بازی می کند که علی رغم کمبود تجربه یا شناخت از بازی ، برای مربیگری یک تیم فوتبال انگلیس استخدام می شود. در طول مراسم برتر ، وقتی جیسون در مورد انتخاب لباسش روی فرش قرمز سوال شد ، “من اجازه می دهم پیراهن برای خودم صحبت کند” ، پاسخ داد.

این اولین بار نیست که جیسون در یک مراسم عمومی از طریق لباس های خود بیانیه عمومی می دهد. در طول جوایز SAG 2021 ، او یک جامپ گوچی “My Body My Choice” را به پا کرد تا اهمیت انتخاب را در مورد حقوق تولید مثل زنان برجسته کند.

ادامه مطلب را ببینید تا جهنده تأثیرگذار جیسون در نمایشگاه ببینید تد لاسو فصل 2 برتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>