جیسون Derulo و Jena Frumes چند فرزند دارند؟

[ad_1]

جیسون درلو از زمان استقبال از پسری با دوست دخترش ، جنا فرومس ، عنوان “پدر” را به کارنامه خود اضافه کرده است. این زوجین اولین بار بارداری جنا را در ماه مارس اعلام کردند ، جنا با یک عکس از این دوتایی و دست انداز او در نمایش کامل ، جیسون با یک فیلم از این زوج که در حال ساحل هستند. جیسون در زیرنویس خود نوشت: “نمی توانم برای این فصل جدید در زندگی ما هیجان زده شود.”

در حالی که منتظر ورود پسرش بود ، جیسون به درو باریمور گفت که پسرش هر وقت موسیقی شروع شود ، در رحم او را لگد می زند و می رقصد ، زیرا البته. جیسون گفت: “هر وقت او موسیقی می شنود ، او تازه شروع به رقصیدن می كند ،” وی می افزاید:

اگرچه به نظر نمی رسد که چهره پسر بچه در عکس های عمومی این زوج ظاهر شود ، اما ما نمی توانیم از نگاه اجمالی کوچکی که از او به اشتراک گذاشته اند – و سر کامل موهایش – سیر شویم! – تا حالا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پسر جیسون و جنا و دیدن عکس های گفته شده به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>