جیلیان اندرسون در مورد هشدار داستانی در تاج

[ad_1]

THE CROWN ، جیلیان اندرسون در نقش مارگارت تاچر ، (فصل 4 ، قسمت 401 ، پخش شده در 15 نوامبر 2020).  عکس: دس ویلی / نتفلیکس / مجوز: مجموعه اورت

جیلیان اندرسون در فصل چهارم نقش مارگارت تاچر را بازی می کند تاج، نمایشی که اخیراً بحث در مورد واقعیت در مقابل داستان را برانگیخته است ، برخی از سردبیران سلطنتی و اعضای دولت انگلیس تا آنجا پیش می روند که خواستار انصراف از این ادعا شوند ، با بیان اینکه این نمایش بازگو کردن دقیق وقایع تاریخی نیست.

این اختلاف اولین بار در نوامبر سال 2020 آغاز شد ، زمانی که دبیر فرهنگ انگلستان ، الیور داودن ، با پست روز یکشنبه درباره ترس او از اینكه بینندگان هنگام تماشای سریال می توانند وقایع را سو mis تعبیر كنند. “بدون این [warning]، من می ترسم نسلی از بینندگان که در این حوادث زندگی نکرده اند ممکن است داستان را به اشتباه اشتباه بگیرند. ” ایمیل روزانه که “این دراماتیزه کردن یک رمان نیست. براساس زندگی مردم واقعی است و بسیاری از وقایع را که مردم تشخیص خواهند داد ، منتقل می کند ، بنابراین اگرچه حاوی داستان است ، اما قطعاً داستان” خالص “نیست.”

در پاسخ ، نتفلیکس گفت تنوع آنها هیچ برنامه ای برای افزودن هشدار قبلی ندارند زیرا این نمایش “همیشه به عنوان یک درام ارائه می شد”. سرویس پخش جریانی توضیح داد: “ما اطمینان داریم که اعضای ما می فهمند این یک کار داستانی است که عموماً مبتنی بر وقایع تاریخی است. در نتیجه ما هیچ برنامه ای نداریم – و نیازی به ضرورت نمی بینیم – برای اضافه کردن سلب مسئولیت”.

در تاریخ 4 فوریه ، اندرسون در مصاحبه ای با دیدگاه خود در مورد اوضاع به اشتراک گذاشت InStyle. “این بسیار واضح است که ما در حال انجام یک برنامه تلویزیونی هستیم و اینها شخصیتهایی هستند که براساس افراد واقعی ساخته شده اند. از نظر من ، به خاطر درام فقط مانند درام احساس می شد. اما من دریافتم که افراد زیادی سرمایه گذاری کرده اند ، “او به مجله گفت. “چیزهای زیادی وجود دارد که می توان درباره آنها نوشت – اما چنین نبود – که بسیار بدتر از آن است که در این نمایش به پایان رسید. در برخی مناطق که نیازی به آن نبود ، مهربانی صورت گرفته است.” . هنوز مشخص نیست که آیا نتفلیکس نظر خود را درباره نیاز به سلب مسئولیت تغییر خواهد داد یا خیر ، اما بعید به نظر می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>