جیمز فرانکو 2.2 میلیون دلار بابت سو Su رفتار جنسی پرداخت خواهد کرد

[ad_1]

منبع تصویر: Getty / VALERIE MACON

در حالی که برای کار خود تحسین کرد هنرمند فاجعه در طول دوره جوایز 2018 ، حرفه بازیگری جیمز فرانکو تنها چیزی نبود که خبرساز شد. اندکی پس از بردن گلدن گلوب برای بازی در نقش کارگردان تامی ویزو ، این بازیگر با ادعاهای متعدد سو sexual رفتار جنسی از سوی چندین زن که قبلاً با او کار کرده بودند روبرو شد. می توانید مهمترین جزئیات پیش رو را بخوانید.

 • جیمز در گلدن گلوب از پین Time’s Up استفاده می کند. در طول نمایش جایزه 2018 ، این بازیگر برای حمایت از ابتکار عمل برای پایان دادن به آزار و اذیت جنسی در محل کار ، از پین Time Up استفاده کرد.
 • آلی شیدی توییت هایی درباره جیمز ارسال می کند (و سپس حذف می کند). کمی بعد از نمایش ، باشگاه صبحانه بازیگر بی احترامی خود را نسبت به بازیگر ابراز كرد – كه قبلاً در سال 2014 هنگام تولید خارج از برادوی با او كار می كرد شریف بلند – در یک سری توییت هایی که از آن زمان حذف شده اند. “چرا یک مرد میزبان است؟” او در مورد سرنشین نمایش ، ست میرز ، نوشت. “چرا جیمز فرانکو اجازه ورود دارد؟ خیلی زیاد گفت. عشق زیبا # گلدسته های جهان.” او همچنین به نظر می رسید که افرادی مانند جیمز او را به تصمیم خود برای متوقف کردن بازیگری سوق داده و اضافه کرد ، “خوب صبر کنید. خداحافظ. کریستین اسلاتر و جیمز فرانکو در یک میز درgoldenglobes #MeToo. جیمز فرانکو فقط برنده شد. لطفا هرگز از من س askال نکنید چرا من تجارت فیلم / تلویزیون را ترک کردم. ”
 • ویولت پلی جیمز را به رفتار نامناسب متهم می کند. آلی تنها بازیگری نبود که پس از پیروزی جیمز ، او را صدا کرد. ویولت پلی ، که در سریال هایی مانند این نقش های کوچکی داشته است Sex & Drugs & Rock & Roll و بابا دوستان، ادعا کرد که جیمز در موارد مختلف نامناسب بود. وی در توییتی نوشت: “#TIMESUP ناز جیمز فرانکو را سنجاق کرد.” “زمانی را که سر من را با ماشین به سمت آلت تناسلی خود در معرض فشار قرار داده اید به یاد می آورید و بار دیگر به دوست من گفتید وقتی او 17 ساله بود به هتل شما بیاید؟ بعد از اینکه شما را گرفتند که این کار را با 17 ساله دیگری انجام داده بود؟” او همچنین ادعا کرد که جیمز به او و چند دختر دیگر پیشنهاد داده است “معذرت خواهی ، ناراحت و راحت تلفنی“کمی قبل از گلدن گلوب.
 • نیویورک تایمز لغو TimesTalk جیمز را لغو می کند. در 9 ژانویه 2018 ، مجله نیویورک تایمز تصمیم گرفت لغو TimesTalk بازیگر درباره هنرمند فاجعه، که برای 10 ژانویه برنامه ریزی شده بود. “هدف این رویداد بحث در مورد ساخت فیلم بود ، هنرمند فاجعه،” آ بار نماینده گفت هالیوود ریپورتر. “با توجه به جنجالی که در مورد ادعاهای اخیر وجود دارد ، ما دیگر راحت نیستیم که در این راستا پیش برویم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=GpEuHHMy-Z8

 • جیمز اتهامات را رد می کند. در طول حضور در ژانویه 2018 در نمایش دیرهنگام، جیمز سکوت خود را شکست پس از اینکه استفان کلبرت ، میزبان وی را در مورد این ادعا تحت فشار قرار داد. جیمز قبل از افزودن اینکه چیزهایی که من شنیدم دقیق نیستند ، گفت که هنوز هم به طور کامل از مردم برای صحبت کردن پشتیبانی می کند. وی با اشاره به جنبش Time’s Up و تصمیم خود برای استفاده از سوزن برای همبستگی در گلدن گلوب ، گفت: “آنها مدت طولانی صدا نداشتند.” “بنابراین ، من به هیچ وجه نمی خواهم آنها را تعطیل کنم. این یک چیز خوب است و من از آن حمایت می کنم.” وی همچنین به توییت های آلی پرداخت و افزود که “هیچ ایده ای” ندارد که با او چه کرده است ، اما چیزی جز “احترام کامل نسبت به او” ندارد. او در هنگام ظاهر شدن دوباره همین احساس را تکرار کرد اواخر شب با شیث میرز، میزبان گلدن گلوب ، در 10 ژانویه ، 2018.
 • پنج زن جیمز را به رفتار نامناسب یا سو explo استفاده جنسی متهم می کنند. در 11 ژانویه ، 2018 ، LA Times مقاله ای را منتشر کرد که شامل مصاحبه از پنج زن مختلف بود ، چهار نفر از آنها دانش آموز جیمز بودند و یکی از آنها تحت تعلیم وی بود و ادعا می کرد که این بازیگر “نامناسب یا استثمار جنسی” بوده است. یک زن به نام سارا تیتر-کاپلان حتی در توییتر صحبت کرد، نوشتن ، “هی جیمز فرانکو ، سوزن خوب # بار در #GoldenGlobes ، چند هفته پیش به یاد داشته باش وقتی به من گفتی برهنگی کاملی که باید در دو فیلم خود با پرداخت 100 دلار در روز انجام دهی ، بهره برداری نبود زیرا من یک قرارداد امضا کردم قرارداد برای انجام آن؟ بار دیگر در آن! ”
 • وکیل جیمز اتهامات اضافی را رد می کند. LA Times در قطعه خود اضافه كرد كه وكیل جیمز هركدام از ادعاهای زنان را رد كرده است ، با اشاره به ظاهر بازیگر در نمایش دیرهنگام به عنوان بیانیه رسمی او
 • جیمز از جوایز منتقدان چشم پوشی می کند. در 11 ژانویه 2018 ، این بازیگر از نمایش جایزه صرف نظر کرد ، جایی که بهترین بازیگر را برای آن برنده شد هنرمند فاجعه. یک منبع به او گفت: “او واقعاً در مکان بدی است ، آنقدر بد است که شماره تلفن خود را تغییر داد.” مردم. “دوستان نزدیک او سعی می کنند که در کنار او باشند اما سخت بوده است – او فقط با یک گروه منتخب از مردم صحبت می کند. در حال حاضر ، او فقط مخفی شده است.”

منبع تصویر: گتی / کوین مازور

 • آلیسون بری از جیمز دفاع می کند. هنگام فرش قرمز مراسم SAG Awards 2018 ، جلوه بازیگر زن ، که با دیو فرانکو ازدواج کرده است ، پس از دفاع از برادر شوهر خود است! اخبار خبرنگار جولیانا رانچیچ او را در مورد ادعاهای سو m رفتار جنسی تحت فشار قرار داد. آلیسون قبل از افزودن گفت: “من فکر می کنم بیش از همه آنچه که ما همیشه گفته ایم این است که حیاتی است که هر کسی که خود را قربانی می داند باید حق داشته باشد و صحبت کند و جلو بیاید ،” من بدیهی است که از خانواده ام حمایت می کنم نه هر آنچه گزارش شده دقیق بوده است ، بنابراین من فکر می کنم ما منتظر دریافت تمام اطلاعات هستیم. ”
 • جیمز در جوایز SAG شرکت می کند. در 21 ژانویه 2018 ، این بازیگر در جوایز SAG حضور کمرنگی داشت ، جایی که برای بازی برجسته یک بازیگر مرد در یک نقش اصلی نامزد شد هنرمند فاجعه. اگرچه او ترجیح داد از فرش قرمز بگذرد ، اما در هنگام مراسم با دوست دخترش ایزابل پاکزاد (تصویر بالا) نشسته دیده شد.
 • جیمز از یک نامزدی اسکار عبور می کند. در پی ادعاهای سو sexual رفتار جنسی ، این بازیگر هیچ نامزدی اسکار برای بهترین بازیگر دریافت نکرد.
 • دو نفر از متهمان جیمز در صبح بخیر آمریکا صحبت می کنند. در تاریخ 23 ژانویه 2018 ، سارا تیتر-کاپلان و ویولت پلی با خبرنگار امی روباچ به گفتگو نشستند تا درباره دلیل خود برای حضور در مورد رفتارهای نامناسب جیمز صحبت کنند. در حالی که سارا گفت که او “كاملاً هاروی وینستین نیست” ، وی افزود كه “او در صحنه های خود” محیط های استثماری برای زنان غیر مشهور “ایجاد كرد. “این یک هرم است و در راس آن تجاوز و خشونت جنسی است و در پایین سو ab استفاده های دیگر از قدرت است که وقتی به وقوع پیوسته ادامه می دهند ، ساخت و ساخت و ساخت و فرهنگ سازی می کنند که اجازه می دهد فجیع ترین نمونه های جنسی خشونت و زن ستیزی و تبعیض اتفاق بیفتد و اگر به هر کدام اجازه دهیم ، به همه آنها اجازه می دهیم. ”
 • جیمز به صورت دیجیتالی از جلد Vanity Fair حذف شد. در 25 ژانویه ، Vanity Fair شماره هالیوود 2018 خود را با برجسته کردن “12 ستاره فوق العاده” منتشر کرد ، از جمله بازیگرانی مانند ریز ویترسپون ، اپرا وینفری و تام هنکس. مطابق با هالیوود ریپورتر، قرار بود جیمز روی جلد باشد ، اما در آخرین لحظه در میان ادعاهای بدرفتاری جنسی ، دیجیتالی برداشته شد. سخنگوی این سازمان گفت: “ما تصمیم گرفتیم كه جیمز فرانكو را در جلد هالیوود قرار ندهیم. Vanity Fair گفت THR.

هالیوود ، کالیفرنیا - 12 نوامبر: ست روگن و جیمز فرانکو در AFI FEST 2017 ارائه شده توسط آئودی شرکت می کنند - نمایش فیلم منبع تصویر: گتی / دیوید کروتی

 • دو دانشجوی سابق کلاس بازیگری فرانکو شکایت کردند. در سال 2019 ، سارا تیتر-کاپلان و تونی گال شکایت کردند و ادعا کردند که جیمز “دانش آموزان خود را به اجرای صحنه های جنسی فزاینده صریح مقابل دوربین سوق می دهد” از راه هایی که در مجموعه های فیلم قابل قبول نیست. در این دادخواست همچنین آمده است که جیمز “به دنبال ایجاد خط لوله ای از زنان جوانی است که تحت نام تحصیل تحت سوitation استفاده جنسی شخصی و شغلی وی قرار گرفته اند.” در فوریه 2021 ، پس از توافق سارا و تونی برای کنار گذاشتن ادعاهای فردی خود ، به توافق اولیه رسیدند.
 • چارلین یی ، ست روگن را به داشتن امکان سو’s استفاده از جیمز متهم می کند. در 8 آوریل 2021 ، چارلین با استفاده از اینستاگرام همکاران قدیمی خود را صدا زد. وی در اظهارات خود ادعا کرد که شیث جیمز را که متهم به “شکار دختران زیر سن قانونی” و “سو ab استفاده از قدرت و سکوی خود برای روشن کردن بنزین آنها بود” را فعال کرده است. وی افزود که سعی کرده است از نقش Safowa Bright-Asare در این کار دست بکشد هنرمند فاجعه اما با “نقش بازیگری بزرگتر” رشوه داده شد. وی همچنین گفت: “ست روگن یکی از تهیه کنندگان این فیلم بود ، بنابراین او قطعاً از رشوه و دلیل ترک من می داند.”
 • ست روگن به نظرات چارلین می پردازد. در مصاحبه با ساندی تایمز در 9 مه ، شیث اظهار داشت که “بدرفتاری و آزار و اذیت را تحقیر می کند و من هرگز اقدامات کسی را که انجام می دهد پنهان یا پنهان نمی کنم ، یا آگاهانه کسی را در موقعیتی قرار می دهم که در اطراف او باشد.” وی همچنین در مورد نظرات 2018 درباره کار با جیمز در آینده و اینکه آیا دیدگاه او مهم است ، تأمل کرد. “حقیقت این است که من چنین کاری نکرده ام و قصد ندارم [work with James] در حال حاضر ، “این کمدین گفت. وقتی از او پرسیدند که رابطه او با جیمز در آن زمان چیست ، او نتوانست کاملاً آن را تعریف کند اما اینکه” من می توانم آن را بگویم ، هوم ، می دانید ، این چیزهای زیادی در روابط ما و ما تغییر داده است پویا. “در تاریخ 13 مه ، چارلین در اینستاگرام خود لیستی از عملکردهایی را که مایل است ست انجام دهد ، از جمله عذرخواهی از” بازماندگان به دلیل آسیب پذیرتر ساختن زندگی خود با جانبداری عمومی با یک سوus استفاده کننده “، و” تعهد “آموزش خود در مورد اجبار ، SA ، و چگونگی یک متحد فعال بودن “، و محافظت و استخدام بازماندگان.
 • جیمز موافقت می کند که تسویه حساب کند. این بازیگر با پرداخت 2،235،000 دلار برای حل و فصل دعوی مطرح شده توسط سارا تیتر-کاپلان و تونی گال موافقت کرد. سارا قرار است 670 هزار و 500 دلار منهای حق الزحمه وكیل 223 هزار و 500 دلار و تونی 223 هزار و 500 دلار منهای حق وكیل 74 هزار و 500 دلار دریافت كند. طبق سایر دانشجویان دیگری که در این دادخواست شرکت می کنند ، دریافت خواهند کرد هالیوود ریپورتر، “تقریباً دو سوم از 1.341 میلیون دلار باقیمانده.” جیمز همچنین با شرایط غیر اقتصادی برای شاکیان منفرد موافقت کرد. به عنوان بخشی از توافق ، هر دو طرف با بیانیه زیر موافقت کردند: “در حالی که متهمان همچنان ادعاهای شکایت را رد می کنند ، آنها تأیید می کنند که شاکیان موارد مهمی را مطرح کرده اند ؛ و همه طرفین کاملاً معتقدند که اکنون زمان مهمی برای تمرکز بر روی بدرفتاری با زنان در هالیوود. همه در مورد لزوم اطمینان از اینکه هیچ کس در صنعت سرگرمی – صرف نظر از نژاد ، مذهب ، معلولیت ، قومیت ، سابقه ، جنسیت یا گرایش جنسی – توافق دارند ، از هر نوع با تبعیض ، آزار و اذیت و تعصب روبرو می شوند. “

منبع تصویر: گتی / VALERIE MACON

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>