جیمز کوردن نظرات خود را درباره شاهزاده هری ترک خانواده سلطنتی اعلام کرد

[ad_1]

از ظاهر شاهزاده هری کاملاً مشخص بود نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن که او و جیمز کوردن دوستی بسیار محکمی دارند. چیزی که به جیمز اجازه می دهد زندگی هری را به عنوان یک سلطنت و عزیمت اخیر از بین ببرد. جدای از اینکه برای تماشای با هم کاملاً خنده دار است ، این جفت در مورد موضوعات دشوار قبلاً باز بوده اند. در مصاحبه های دیگر دیده شده است که آنها در مورد نبردهای بهداشت روان خود ، تجربیات مربوط به پدر شدن و همچنین سفر هری به عقب نشینی از زندگی سنتی سلطنتی و نقل مکان در لس آنجلس هستند.

در قسمت اخیر برنامه رادیویی هوارد استرن ، جیمز پس از اینکه در مورد تصمیم مگان و هری برای عقب نشینی از وظایف سلطنتی خود س askedال شد ، پاسخ داد: “من تصور نمی کنم که هر یک از آنها آسان باشد.” وی اظهار داشت که اگرچه هرگز در مورد موضوع “عمیق” با هری صحبت نکرده است ، “اما من فکر نمی کنم کسی در چنین موقعیتی در زندگی خود آسان باشد.” جیمز ادامه داد که او معتقد است هری “وقت سختی” را پشت سر گذاشت تا از وظایف رسمی خود صرف نظر کند ، اما او سلطنتی را به عنوان شخصیت خوش بینانه می داند که همه ما در آن مشهور دیدیم Late Late Show قسمت. جیمز اضافه کرد: “هری که شما در کلیپی دیدید که ما در اتوبوس روباز کار کردیم ، این برای من بازتاب عالی از شخصی است که می شناسم.” این دو دوست و در تماس هستند. در اینجا امیدوارم که یک قسمت دیگر از جیمز و هری به خنده دار همان قسمت ماه فوریه باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>