جیمی اسپیرز بخشی از محافظه کاری بریتنی اسپیرز است

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 11 فوریه: خواننده بریتنی اسپیرز در فرش قرمز مراسم سالگرد 2017 قبل از گرامی و احترام به آیکن های صنعت بزرگداشت دبرا لی در هتل بورلی هیلتون در 11 فوریه 2017 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا  (عکس از اسکات دودلسون / گتی ایماژ)

نبرد محافظه کاری بریتنی اسپیرز ادامه دارد. مطابق با تنوع، اسناد دادگاه جدیدی که روز چهارشنبه به ثبت رسید نشان داد قاضی LA ، برندا پنی ، درخواست خواننده 39 ساله برای برکناری پدرش جیمی اسپیرز را به عنوان محافظه کار خود رد کرد. وکیل بریتنی ، ساموئل اینگهام سوم ، در نوامبر سال 2020 این درخواست را از طرف وی مطرح کرد. در آن زمان ، ساموئل از طرف بریتنی اظهار داشت که او “از پدرش می ترسد” و با مشارکت وی دیگر بازی نخواهد کرد. علی رغم شنیدن شهادت دادگاه انفجاری بریتنی در هفته گذشته ، قاضی تصمیم گرفت جیمی اتهام خود را در طول زندگی حرفه ای خود حفظ کند.

بریتنی از سال 2008 تحت محافظت پدرش جیمی بوده است ، در حالی که جودی مونتگومری به عنوان محافظه کار در سال 2019 وارد عمل شد. در جلسه دادگاه خود در 23 ژوئن ، بریتنی جزئیات دلخراش سو of استفاده را که در دوره محافظه کاری متحمل شده است ، به اشتراک گذاشت ، از جمله مجبور شدن به تور و مصرف دارو و همچنین عدم امکان ازدواج و بچه دار شدن. بریتنی گفت: “اینکه من را مجبور به انجام هر کاری که نمی خواهم انجام دهم اشکالی ندارد. من واقعاً معتقدم که این محافظه کاری توهین آمیز است. احساس نمی کنم بتوانم یک زندگی کامل داشته باشم.” “این آرزو و آرزوی من است که این پایان یابد.”

جودی و جیمی از آن زمان به شهادت تکان دهنده بریتنی از طریق اظهارات وکلای متبوع خود پاسخ داده اند و اساساً تقصیر را به گردن یکدیگر انداخته اند. جیمی علاوه بر درخواست تحقیق ، ادعا می کند که جودی مسئول “مشکلات و رنجهای” بریتنی است. “ویویان لی تورین” ، وکیل مدافع جیمی ، می خوانید: “خانم اسپیرز در 23 ژوئن به دادگاه گفت که با حضور در محافظه کاری مخالف است و اختلافات مداوم خود را با خانم مونتگومری در مورد معالجه پزشکی و سایر موارد مراقبت شخصی نشان داد. “این اظهارات با این تصور که خانم اسپیرز به دنبال انتصاب خانم مونتگومری به عنوان سرپرست دائمی شخص خود است ، مغایرت دارد.”

در همین حال ، جودی می گوید که او “مدافع خستگی ناپذیر” بریتنی بوده و جیمی مسئول تأیید کلیه هزینه ها به عنوان کنترل کننده املاک خود بوده است. در بیانیه جودی آمده است: “به طور عملی ، از آنجا كه همه چیز هزینه دارد ، هیچ هزینه ای بدون تأیید آقای اسپیرز و آقای اسپیرز اتفاق نمی افتد.” “خانم مونتگومری از طرف بریتنی برای هرگونه هزینه ای که بریتنی درخواست کرده و همچنین برای هزینه های توصیه شده توسط تیم پزشکی بریتنی طرفداری کرده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>