جینی و جورجیا: آیا یک فصل 2 در Netflix برگزار می شود؟

[ad_1]

GINNY & GEORGIA ، (معروف به GINNY AND GEORGIA) ، از سمت چپ: Brianne Howey، Antonia Gentry، It's A Face Not A Mask، (فصل 1 ، قسمت 102 ، پخش شده در 24 فوریه 2021).  عکس: سوفی ژیرو / نتفلیکس / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

دراماتیک مادر و دختر نتفلیکس جینی و جورجیا با اولین فصل خود موج های بزرگی ایجاد کرده است – برخی نه چندان خوب – اما آیا حتی یک فصل دو وجود دارد؟ برایان هووی و آنتونیا جنتری در نقش یک دوتایی مادر و دختری بازی می کنند که جنون ، سن نسبی و زندگی در یک شهر کوچک مقایسه ای با دختران گیلمور، اما نمایش به سرعت در جهات کاملاً متفاوتی نسبت به آن درام کلاسیک به نمایش درآمده است. این نمایش فقط کمی بیشتر از یک هفته گذشته است ، اما شایعات در مورد آینده آن در حال پخش است: به طور خلاصه ، تا اینجا بسیار خوب به نظر می رسد.

در حال حاضر ، نتفلیکس درباره فصل دیگری تصمیم رسمی نگرفته است جینی و جورجیا، که چندان جای تعجب ندارد اگر ببینید چطور معمولاً برنامه های تمدید شده برای نمایش های جدید خود را کنترل می کند. برای دریافت اعلامیه تجدید رسمی پخش کننده از برنامه ، معمولاً حداقل چند هفته یا یک ماه طول می کشد. حتی بازدیدهای عظیم و رکوردشکن ، جایی که تقریباً تصور می شود یک فصل دیگر وجود دارد ، به سرعت اعلامیه رسمی دریافت نمی کنید: بریجتونبه عنوان مثال ، با وجود پدیده ای فوری و شکستن رکوردهای مشاهده ، تقریباً یک ماه پس از اولین اعلامیه رسمی تمدید خود را دریافت نکرد.

جینی و جورجیا ممکن است کاملاً در آن سطح نباشد ، اما مطمئناً موفقیت کافی را کسب کرده است که به راحتی می تواند تجدید نظر را تحریک کند. در اولین هفته حضور در Netflix ، به سرعت در رتبه بندی صعود کرد تا رتبه برتر روزانه پخش کننده را بدست آورد. در پشت صحنه ، همچنین به نظر می رسد که تیم خلاق برای بسیاری از داستان ها برنامه ریزی کرده است تا فراتر از فصل اول باشد.

سارا لمپرت ، خالق گفت: “فصل 1 واقعا احساس یک فصل 1 را داشت.” اپرا مجله “ما به تازگی شروع به کشف برخی از لایه ها برای همه کاراکترها ، در سراسر صفحه ، کرده ایم که می خواهیم در آنها فرو برویم. [Showrunner] دب [Fisher] و من امیدوارم که این فرصت را پیدا کنیم. “او افزود که فینال فصل اول همیشه به این معنی است که در یک صخره بزرگ خاتمه یابد:” ما همیشه می دانستیم که می خواهیم به آن صخره ساز برسیم. هر چیز دیگری که در وسط بود کشف سرگرم کننده ای بود. “البته این صخره ساز ، تصمیم جینی نوجوان برای فرار است ، همراه با برادر کوچکش ، آستین ، در حالی که گذشته سایه جورجیا تهدید می کند شروع جدید او و رابطه اش با شهردار پل راندولف را از خط خارج کند. قطعاً داستانهای زیادی برای گفتن وجود دارد ، و با توجه به استقبال فراوان از فصل اول ، ما کاملاً مطمئن هستیم که در فصل دیگری فصل دیگری فرا خواهد رسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>