جی بی در مورد مالتس ، سلامت روان و آینده شغلی موسیقی او | مصاحبه

[ad_1]

وی ادامه می دهد: “حتی هنگامی که کار نمی کنید ، می توانید هیجان دیگری پیدا کنید.” “همچنین می توانید از آن الهام بگیرید.”

با این حال ، هنگامی که او است مشغول کار ، جی بی احساس می کند اکنون چیزهای زیادی برای اثبات اینکه تحت لیبل جدیدی برای تحت تأثیر قرار دادن مردم است ، دارد. اما دقیقاً احساس می کند که باید چه چیزی را ثابت کند؟ جی بی فاش می کند: “اینکه جی پارک من را انتخاب نکرده اشتباه بود.” و چگونه او این اندازه گیری را انجام می دهد؟ تا همین اواخر ، Jay B فقط به عنوان اعتبار به دنبال نمودارهای جریانی بود. در حال حاضر ، رضایت خودش از موسیقی او مهم است ، به جای اینکه توسط دیگران فکر کند. اعداد نمودار بیش از همه گیلاس است.

سال گذشته ، من بسیاری از ویژگی های طالع بینی مانند جی بی را که به عنوان یک مجری به خودش ارائه داده و نحوه JB خود را برای مصرف عمومی معرفی می کند: براق ، لجباز ، منظم و تیز بینانه دیدم. وی به عنوان جی بی ، “شروع جدید ، در پایین و یک سخت کوش” ​​را به انگلیسی به عنوان آخرین توصیف کنندگان خود ذکر کرده است.

هنگام انتخاب سه کلمه برای توصیف خود در هسته اصلی خود به عنوان لیم جیبوم ، آه می کشد و زمزمه می کند. به نظر می رسد این بخشی از مصاحبه است که جی بی با جدیت بیشتری انجام می دهد. با این حال ، کسی از تیمش از راه دور با شوخی جواب می دهد: “سکسی ، سکسی ، سکسی؟” نه ، این نیست. “فقط رایگان” ، جی بی او را به انگلیسی اصلاح می کند. “بسیار آزاد و انسان بیشتر. و سپس” او مکث می کند تا بیشتر فکر کند که چگونه خود را می بیند وقتی کسی نظاره گر آن نیست. جی بی با پوزخندی اضافه می کند: “من ناز نیستم”.

وقتی زمان ما به پایان می رسد ، من همان س questionالی را مطرح می کنم که آخرین باری که صحبت کردیم. “تا کجا می توانید خود را ببینید؟” در آن زمان ، جی بی لحظه به لحظه زندگی می کرد. از این لحظه ، اکنون آینده برای او روشن تر شده است. جی بی می تواند به اندازه یک بازنشستگی پر از ماهیگیری باشد. وی اضافه می کند: “البته ، من درک می کنم که باید با گذراندن وقت با موسیقی خود حرفه خود را ارتقا دهم.” “اما وقتی پیرتر شدم ، انتظار دارم در یک مکان ساکت و خنک در ساحل زندگی کنم.”

اگر سال آینده همین س timeال در سال آینده مطرح شود ، هرچند جی بی انتظار ندارد که جواب یکسانی داشته باشد. وی توضیح می دهد: “شاید یک ماه یا دو ماه دیگر یا حتی یک سال دیگر ، همه چیز باید متفاوت باشد.” “اما برای من بسیار مهم است که آنچه را که در آن لحظه از آن لذت می برم و آنچه را که در آن لحظه فکر می کنم ، در نظر بگیرم. این همان چیزی است که شما می توانید از جواب من در سال آینده انتظار داشته باشید.”


بیشتر بخوانید جذابیت مصاحبه با هنرمندان کره ای:


اکنون ، تماشا کنید که Jay B و بقیه GOT7 نه کاری را امتحان کرده اند که قبلاً هرگز انجام نداده اند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>