جی جی حدید نامه ای که از پاپاراتزی خواسته است به حریم خصوصی کودک احترام بگذارد

[ad_1]

پاریس ، فرانسه - 27 فوریه: (فقط استفاده از تحریریه) جیجی حدید در طول نمایشگاه ایزابل مارانت به عنوان بخشی از لباس زنان پاییز / زمستان 2020/2021 در هفته مد پاریس در پاییز / زمستان 2020/2021 در 27 فوریه سال 2020 ، در پاریس ، فرانسه باند پیاده روی می کند.  (عکس از کریستی اسپارو / گتی ایماژ)

جیجی حدید در تلاش برای محافظت از حریم خصوصی دختر 10 ماهه خود ، خای ، نامه ای شخصی به پاپاراتزی و مطبوعات نوشته است.

مادر برای اولین بار فقط عکس های محرمانه ای از نوزاد خود ، که هیچ کدام چهره خای را نشان نمی دهد ، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است و او می خواهد تصویر فرزندش فاش نشود – به همین دلیل او به Instagram Stories رفته تا از عکاسان مشهور ، روزنامه نگاران ، وبلاگ نویسان بخواهد و حتی طرفداران برای همکاری آنها حساب می کنند.

وی در نامه سرگشاده خود نوشت: “هرچه كودك ما بزرگ می شود ، باید بدانیم كه ما نمی توانیم او را از هرگونه راهی كه می خواستیم و می توانستیم در هنگام كوچكتر شدن محافظت كنیم.

اگرچه حدید و همسرش زین مالک بیشتر وقت خود را در مزرعه خانوادگی خود در پنسیلوانیا می گذرانند ، وی گفت که خای “عاشق دیدن جهان است” و در بازدیدهای اخیر از شهر نیویورک ، خواهان بلند شدن سایه آفتاب بر روی کالسکه خود بوده است.

حدید نوشت: “او نمی فهمد که چرا در شهر پوشیده شده است یا من می خواستم از او محافظت کنم.” “من همچنین می خواهم که او شگفت انگیزترین شهر جهان و افراد زیبا و متنوعی را که در خیابان های NYC قدم می زنند ببیند … یعنی بدون استرس سیرک رسانه ای که همراه والدین شخصیتی عمومی است.”

وی اذعان داشت که قوانین مربوط به عکاسی از مردم در مکان های عمومی از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است و خاطرنشان کرد که عکس هایی که چهره کودکان مشهور را تار می کنند اغلب به لطف “صداقت عکاس ، نشریات یا طرفداران” است که تصاویر را به اشتراک می گذارند.

“آرزوی ما این است که … او بدون نگرانی از تصویری عمومی که انتخاب نکرده است ، بتواند تا حد ممکن از کودکی زندگی کند.”

حدید نوشت: “آرزو ما این است که او بتواند نحوه انتخاب خود را با بزرگسالی در دنیا به اشتراک بگذارد و بدون نگرانی از تصویری عمومی که انتخاب نکرده است ، حتی الامکان از کودکی زندگی کند.” “این برای ما معنی جهان است ، همانطور که دخترمان را برای دیدن و کاوش در نیویورک و جهان می کشیم ، اگر شما لطفا لطفا چهره او را از تصاویر محو کنید ، اگر و هنگامی که او را در دوربین گرفتند. من می دانم که این یک تلاش اضافی – اما من به عنوان یک مادر جدید ، بهترین چیز را برای کودک خود می خواهم ، همانطور که همه والدین انجام می دهند … و امیدوارم که این امر بتواند گفتگو را برای محافظت از خردسالان در رسانه ها ادامه دهد ، حتی اگر آنها از یک خانواده عمومی باشند. “

درست است که محافظت از حریم خصوصی کودکان افراد مشهور برای دهه ها یک مسئله مداوم بوده است. اخیراً ، سوفی ترنر خواستار توقف گرفتن و فروش عکس های دختر 9 ماهه خود ، ویلا ، که با شوهرش جو جوناس مشترک است ، از پاپاراتزی شد. (وی گفت که در ماه مه از این اقدامات در Instagram Stories “بیمار” شده و “منزجر شده است.)”

حدید نکته ای را برای تشکر از عکاسانی که “تاکنون به خواسته های او” بسیار احترام آمیز بوده اند و فاصله خود را حفظ کرده اند در حالی که با خی در کالسکه خود قدم می زد ، اظهار داشت. وی نوشت: “من تو را می بینم و از آن قدردانی می کنم.”

با این حال ، او پیام تحقیرآمیز خود را با یادآوری چگونگی تأثیر این تجربه بر کودکش به پایان رساند.

او نوشت: “برای یک کودک ، من می توانم تصور کنم که دیوانگی های نزدیک یا چشمگیر پاپاراتزی باید طاقت فرسا و گمراه کننده باشد.” “هنوز هم به عنوان یک بزرگسال است که اغلب آن را درک می کند و با آن سر و کار دارد.”

منبع تصویر: گتی / کریستی اسپارو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>