حقایقی درباره زندگی شاهزاده خانم دیانا در اوایل زندگی

[ad_1]

tmp_BTDmYP_abc572cdc7ed814a_GettyImages-181673515.jpg

دیانا ، پرنسس ولز ، به نمادی جهانی تبدیل شد که هر حرکتی از آن پیروی می شد ، اما سالهای ابتدایی او علی رغم زندگی در یکی از باغهای عقب ملکه ، در گمنامی نسبی سپری شد. مادر ویلیام و هری مدتها قبل از عروسی با پرنس چارلز در سال 1981 با سلطنت مخلوط می شد ، اما خیلی دور از لنزهای دوربین بود. از برخی جهات ، دوران کودکی دیانا در حومه انگلیس غیرمتعارف بود ، اما همچنین با غم و اندوه همراه بود ، زیرا او با جدایی والدینش کنار آمد. در اینجا برخی از جالب ترین واقعیت ها در مورد سالهای اولیه شاهزاده خانم فقید دی وجود دارد.

 1. ملکه همسایه او بود. دیانا در تاریخ 1 ژوئیه 1961 در پارک خانه در ملک Sandringham متولد شد ، فقط یک فاصله از خانه الیزابت دوم فاصله داشت. پدر و مادرش ، جان و فرانسیس ، به زودی پس از عروسی خود ، خانه ای را اجاره کردند که در سال 1954 با حضور ملکه به عنوان مهمان افتخاری در ابی وست مینستر برگزار شد.
 2. در ابتدا او را “لیدی دیانا” نمی نامیدند. همه ما از او به عنوان ارل اسپنسر یاد می کنیم ، اما وقتی دیانا متولد شد ، پدرش هنوز وارث این عنوان بود و در عوض به ویسکونت آلتورپ معروف بود. این بدان معنی بود که دختر سوم او ، مانند خواهران بزرگش ، سارا و جین ، عنوان “بانو” را نداشت. در عوض ، در سالهای اولیه زندگی خود ، شاهزاده خانم آینده به عنوان افتخارآفرین دیانا اسپنسر شناخته می شد.
 3. او را در یک کلیسای بسیار معروف تعمید دادند. غسل تعمید دیانا در تاریخ 30 آگوست 1961 در کلیسای سنت ماری مگدالن در سندرینگهام انجام شد که خانواده سلطنتی برای کریسمس برای دهه ها از آن استفاده می کردند. در سال 2015 ، نوه دایانا ، پرنسس شارلوت ، در یک پیوند لمس کننده در همان کلیسا تعمید گرفت.
 4. او یک برادر بزرگ داشت که هرگز ملاقات نکرد. هجده ماه قبل از تولد دیانا ، پدر و مادرش پسری به نام جان داشتند که متأسفانه در عرض چند ساعت از تولدش درگذشت. آنها امیدوار بودند که دختر سومشان پسر باشد ، زیرا آنها به وارث عناوین اسپنسر احتیاج داشتند. در سال 1964 برادر کوچکتر چارلز به دیانا پیوست.
 5. اولین تاریخ بازی او دارای عناوین سلطنتی بود. با داشتن ملکه بسیار نزدیک ، دیانا با دیدن بسیاری از خانواده سلطنتی بزرگ شد. پرنس چارلز ، 13 سال بزرگتر از او ، در سالهای اولیه زندگی خود در مدرسه شبانه روزی بود ، اما دیانا وقت خود را صرف بازی با برادر کوچک خود ، پرنس آندرو ، که فقط یک سال از او بزرگتر بود ، کرد. متعاقب تولد وی در سال 1964 ، پرنس ادوارد به نمایشنامه خانوادگی اسپنسر پیوست.
 6. اول از همه او در خانه تحصیل کرده بود. مانند بسیاری از خانواده های طبقه بالا آن زمان ، اسپنسرها تحصیلات فرزندان خود را در مهد کودک آغاز کردند. فرماندار گرترود آلن ، که یک بار به مادر دیانا نگاه می کرد ، مسئولیت اولین درس های آینده سلطنتی را که در پارک هاوس برگزار می شد ، به عهده گرفت.

(زیرنویس اصلی) بانوی کوچک دیانا. ایتچنور ، انگلیس: لیدی دیانا اسپنسر قرار است 20 ژوئیه باشد. او و شاهزاده چارلز انگلیس ازدواج می کنند. در این تصویر ، که در تابستان سال 1970 گرفته شده است ، یک بانوی پابرهنه لیدی دیانا هنگام تعطیلات در ایتچنور ، ساسکس غربی با یک پتک قلاب بافی عکس می گیرد.

 1. اولین مدرسه او دیگر وجود ندارد. بعد از آن دیانا به مدرسه ابتدایی روستا رفت و در کلاسهای سیلفیلد شرکت کرد. در آنجا علاقه او به موسیقی و رقص شروع به درخشیدن کرد. او سپس به سالن ریدلزورث در دیس در نورفولک نقل مکان کرد. اما نمی توانید از مکانی که دیانا شروع به یادگیری آن کرده است دیدن کنید ، زیرا سیلفیلد در سال 2004 تعطیل شد.
 2. صدای سنگ ریزه او را آزار داد. والدین دیانا در سن 6 سالگی از هم جدا شدند و به طور قابل فهم جدایی تأثیر زیادی بر او و خواهر و برادرش داشت. سالها بعد ، پنی جونور ، زندگینامه نویس سلطنتی ، در مورد چگونگی به یاد آوردن صدای شن خرد شدن شن و ماسه در هنگام ترک مادر از خانه خانوادگی ، در مورد شاهزاده خانم صحبت کرد. دادگاه ها حضانت دیانا ، خواهران و برادرش را به پدرشان اعطا کردند و تماس وی با فرانسیس پس از آن متضرر شد.
 3. او از کودکی عاشق آب بود. علاوه بر رقص تپ و پیانو ، دیانا به سرعت در شنا و غواصی نوید داد و در هر دو به برتری رسید. وی در مدرسه شبانه روزی West Heath در کنت به پیشرفت مهارت های خود ادامه داد. در حالی که رویای او برای بالرین شدن با افزایش قد بیش از حد ناپدید شد ، او همیشه اشتیاق خود را به آب حفظ می کرد و اغلب در سالهای بعد پس از شنا بدنبال ورزشگاه یا استخر بود.
 4. مهربانی او با دیگران در مدرسه مورد توجه قرار گرفت. مشهور است که دیانا آن دانشگاهی نبود و هیچ سطح O را بدست نمی آورد ، اما با یک جایزه ویژه به نام خود از مدرسه دور شد. در حالی که در وست هیت بود ، جایزه دختری را که بیشترین کمک را به مدرسه و دانش آموزان دیگرش کرده بود ، به او اهدا کردند. طبیعت مراقبت او از همان کودکی کاملاً مشخص بود.
 5. او مدتی در سوئیس زندگی کرد. دیانا ، مانند بسیاری از دختران کلاس اجتماعی خود ، به اتمام مدرسه رفت. وی به م Instسسه آلپین ویدمانت در روژمونت رفت ، آنجا را در 1978 ترک کرد و به لندن بازگشت. در آن زمان ، وی به عنوان لیدی دیانا اسپنسر شناخته می شد زیرا پدرش در سال 1975 موروثی به گوش خود بود ، و زندگی او در آستانه تغییر بود زیرا رابطه او با شاهزاده چارلز چند سال بعد آغاز شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>