حلقه نامزدی صورتی لو هری وینستون J Lo از بن افلک

[ad_1]

حالا که جنیفر لوپز و بن افلک دوباره عاشقانه های خود را دوباره برقرار کرده اند ، شرط بندی بالا این است که آیا جی لو هنوز حلقه نامزدی صورتی و 6.1 قیراطی خود را از 2002 دارد. پس از ملاقات و عاشق شدن در مجموعه گیگیلی، بن با جرقه زن هری وینستون از جنیفر خواستگاری کرد که در آن زمان 1.2 میلیون دلار (تقریبا 862000 پوند) ارزش داشت و یکی از نادرترین سنگ های جهان نام گرفت. “این باشکوه ترین چیزی است که تا به حال دیده ام. من هنوز به آن نگاه می کنم و به نوعی از آن شگفت زده می شوم ، می دانید؟” جن منحصراً طی مصاحبه ای به دایان ساویر گفت. “او می گفت:” من فقط می خواستم چیزی داشته باشی که هیچ کس دیگری نداشته باشد. ” دسترسی روزانه، “اگر اوضاع با این دو پیش برود ، خدا قشنگ ترین حلقه ای را که من دیده ام دریافت کرده است.”

بن و جن در سال 2004 ، درست قبل از عروسی ، نامزدی خود را به دلیل توجه رسانه ها لغو کردند و این سومین بار نامزدی لوپز بود. (او قبلاً دو بار با اوجانی نوآ و کریس جاد ازدواج کرده بود.) امروز ، H & T Pawnbrokers به ​​طرز ماهرانه ای انگشتر Bennifer را در 12 میلیون دلار (تقریباً 8.6 میلیون پوند) ارزش گذاری می کند که بیش از 1069 درصد فروش از اوایل سال 2000 افزایش یافته است. قیمت الماس صورتی در ده سال گذشته چهار برابر شده است. نیک کانن در سال 2008 با سنگ 17 عیار از ماریا کری خواستگاری کرد و نگین بلیک لیولی از رایان رینولدز 12 قیراط از لورن شوارتز است که شایعه آن 2 میلیون دلار است. در سال 2018 ، الماس Winston Pink Legacy رکورد جهانی را 50 میلیون دلار ثبت کرد و ثابت کرد که انگشتر لوپز آخرین الماس صورتی “باشکوه” نیست که از جواهرساز معروف جهان خواهیم دید. پیش از این ، خاطره نامزدی جنیفر لوپز را به یاد بیاورید. اما آیا او از آن استفاده خواهد کرد؟ فقط زمان می تواند بگوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>