حلقه نامزدی پاریس هیلتون از کارتر ریم را ببینید

[ad_1]

پاریس هیلتون رسما از بازار خارج شده است و بهتر است باور کنید حلقه نامزدی او خیره کننده است. استارلت در چهلمین سالگرد تولد خود با دوست پسر یک ساله اش ، کارتر ریم ، نامزد کرد. کارتر در جشن تولد خود که در یک جزیره خصوصی برگزار شد ، سوال مهم را مطرح کرد. این زوج توسط اعضای نزدیک خانواده مانند خواهر پاریس نیکی احاطه شده بودند و خوشبختانه ما به کل پیشنهاد عاشقانه نگاهی درونی داشتیم زیرا وی این پیشنهاد را در وب سایت خود قرار داد. هیلتون فاش کرد که الماس تراش زمرد توسط آتلیه ژان دوست طراحی شده است و حتی نام تجاری آن را “پاریس” نامگذاری کرده اند. چقدر باحاله؟ بر اساس تخمین های کارشناسان ، این انگشتر دارای یک الماس تراش زمردی از 10 تا 15 قیراط است و می تواند با قیمتی در حدود 1 میلیون پوند.

در طول این پیشنهاد ، پاریس یک لباس سفید و زرق و برق دار داشت که دارای شکاف کناری بود. او با تاج و دستکش های بدون انگشت تزئین شده است. در واقع ، اگر می خواهید لباس مارگاریتا Retrofête را دقیقاً در لباس سفید برفی تهیه کنید ، خوش شانس خواهید بود ، زیرا این لباس برای پیش سفارش منحصراً در Retrofête با قیمت 822 پوند در دسترس است. به مطالعه ادامه دهید تا از نزدیک به لباس او نگاهی بیندازید و ویدیویی از نحوه ساخت انگشتر خود را که برای او سفارشی ساخته شده مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>