خالکوبی های پشت بریتنی اسپیرز: آیا او آنها را حذف کرد؟

[ad_1]

جدیدترین عکس اینستاگرام بریتنی اسپیرز طرفداران زیادی دارد که سر خود را می خارند. در 7 ژوئیه ، خواننده عکسی از پشت برهنه خود را برای 31 میلیون پیرو خود به اشتراک گذاشت که کاملاً طبیعی به نظر می رسید – تا اینکه برخی از طرفداران بسیار توجه متوجه برخی موارد از دست رفته در عکس شدند: خال کوبی های پشت او. فقط چند هفته پیش ، اسپیرز برای اولین بار فاش کرد که در پشت گردن خود کلمه “شفابخشی” را با حروف عبری خال کوبی کرده است. او در زیرنویس عکسی که از خودش با بیکینی صورتی روشن به اشتراک گذاشته است به آن اشاره کرد.

وی نوشت: “آیا قبلاً خال کوبی پشت گردن من را دیده اید ؟؟؟؟ این عبری است ، زبانی است که به عقب نوشته شده است.” “این می گوید Mem Hey Shin و به معنی بهبود است !!!! این خال کوبی مورد علاقه من است اما از قضا شما هرگز آن را نمی بینید.”

به گفته Body Art Guru ، اسپیرز همچنین یک پری در ناحیه کمر خود دارد ، اما این یکی و خال کوبی عبری فوق الذکر هر دو در سلفی اخیر او قابل مشاهده نیستند. این البته باعث ایجاد سردرگمی در پیروان وی شده است ، بسیاری از آنها حدس می زنند که واقعاً اسپیرز در عکس نیست.

یک نفر اظهار داشت: “Yall می دانم که این بریتنی درست نیست.” دیگری نوشت: “ما می دانیم که این تو نیستی”. برخی از افراد همچنین تصور می کردند که خال کوبی ها خارج از عکس ویرایش شده است ، در حالی که دیگران س ifال می کردند که آیا به طور کلی آنها را برداشته است؟ اگر گمانه زنی اخیر است درست است ، خواننده “Toxic” اولین سلبریتی نیست که از شر خال کوبی خلاص شود. پیت دیویدسون اخیراً در مورد پاک کردن کل مجموعه خال کوبی های خود صحبت کرده است ، در حالی که ستاره های دیگری مانند Khloé Kardashian و Sarah Hyland روند لیزر شدن خود را از طریق شبکه های اجتماعی مستند کرده اند.

چه کسی می داند آیا ما هرگز پاسخی خواهیم یافت که آیا اسپیرز خال کوبی های پشت خود را برداشته یا مورد ویرایش استراتژیک است ، اما اگر تصور کنیم خواننده در حال حاضر نکات مهم تری دارد ، بی خطر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>