خال کوبی های جولیا مایکلز بخشی اساسی در مراقبت از خود او است – مصاحبه

[ad_1]

سال بزرگی بود برای جولیا مایکلز، اما اگر از او بخواهید ، او از کلمه “عجیب” استفاده می کند. او نه تنها اولین LP خود را نوشت ، ضبط و تولید کرد به ترتیب زمانی نیست (جمعه 30 آوریل) و دومین نامزدی گرمی خود را در گروه معتبر و دست نیافتنی ترانه سال به دست آورد ، او همچنین عاشق دوست پسر و هم نویسنده مکرر خود ، JP Saxe شد. با توجه به همه این اتفاقات در میانه یک بیماری همه گیر ، کلمه عجیب و غریب کار می کند ، اما “چشمگیر” نیز چنین است.

اما موفقیت های او بدون سد راه آنها نبود. وقتی از او خواسته شد در یک سال گذشته پایین و پایین ترین سطح خود را به اشتراک بگذارد ، او گفت “ساخت یک آلبوم در وسط یک بیماری همه گیر” هر دو دسته را پر کرده است. “من مجبور شدم یک آلبوم کامل از نظر اجتماعی تهیه کنم ، با دوستانم بسیار نزدیک به من بودند ، اما نمی توانستم کسی را لمس کنم.” او از انجام جلسات بزرگنمایی با هم نویسندگان خود امتناع می ورزد ، زیرا انرژی اتاق را تأمین می کند ، بنابراین او و تهیه کنندگانش مجبور بودند به خاطر امنیت کمی خلاقیت به خرج دهند: او شروع به آوردن میکروفون شخصی خود به استودیو کرد تا هرگز مجبور به اشتراک گذاری نیستند ، و آنها کابل هایی را بین اتاق هایی که با درهای شیشه ای کشویی از هم جدا شده اند اجرا می کنند. این اصلاحات باعث همکاری بیشتر از آنچه که آلبوم به صورت واقعی نوشته شده است می شود ، حتی اگر هنوز فاصله آن نسبت به گذشته معمولاً بیشتر باشد.

در حالی که تهیه این ضبط یک تن از وقت او را می گرفت ، او از روال قبل از COVID خود در دو یا سه جلسه به بعضی اوقات داشتن کل روزها و بدون وقت استودیو می پرداخت. مایکلز می گوید: “من مدام فکر می کردم که” با خودم چه کار می کنم؟ ” “من فقط انگشت شستم را می پیچیدم ، مانند:” خوب ، چگونه می توانم این انرژی خلاقانه را بیرون بیاورم؟ ” این واقعاً عجیب بوده است – از خلاق بودن همیشه ، هر روز ، به داشتن فقط مواردی از خلاقیت. ” بنابراین ، در بین آن انفجارهای خلاقیت ، او دریافت که “چیزهای کوچک کوچک که مرا خوشحال می کند ، بزرگتر از آنچه پیش بینی می کردم شده است.”

بیماری همه گیر همچنین او را مجبور کرده است که وقت بیشتری را برای خودش اختصاص دهد ، چه این که در حمام غرق شود ، کتاب بخواند ، یک دستورالعمل جدید برای دسر بپزد ، یا وقت بگذارد تا روی نیمکت با ساکسی ، یک فیلم و برخی از ذرت بو داده بغل کند. “با کمال میل گفت:” این چیزهای کوچک باعث شده که من در تمام این شرایط سالم نباشم. “

با احترام از جولیا مایکلز

و البته ، بخشی از آن زمان مراقبت از خود همه چیز درباره تنظیم دقیق آئین زیبایی اوست. محصول مورد علاقه فعلی او؟ لایه بردار مایع Paula’s Choice 2٪ BHA. وی اظهار داشت: “من هر روز بدون شکست از آن استفاده می کنم ، به آن قسم می خورم ، احتمالاً می توانم بر روی آن کتاب مقدس بنویسم”. “من هر شب از آن استفاده می کنم. هر شب. نمی دانم که مجبور هستم یا نه ، اما هر شب این کار را می کنم. این واقعاً پوست من را تغییر داد. من با آن وسواس دارم.” او همچنین هرگز بدون خط لب تقلب شارلوت تیلبری در سایه پرفروش ترین برند Pillow Talk از خانه خارج نمی شود. (در حقیقت ، این یکی دیگر از محصولات مقدس برای او است ؛ او می گوید جذابیت او شش یا هفت نفر از آنها را دارد ، برای اطمینان از هرگز تمام نشدن او.) او همچنین یکی از طرفداران زیبایی نادر است ، یک ردیف از موسیقی دان سلنا گومز (واقعیت جالب: این دو در واقع دوست هستند ، و مایکلز حتی در مورد چند مورد از بازدیدهای گومز). خط تولید مایع Perfect Strokes Liquid در حال تغییر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>