خال کوبی های ریحانا یعنی چه؟ این یک راهنما است

[ad_1]

اگر در مورد ریحانا چیزی می دانیم ، این طرفدار طرفدار خال کوبی و بدن سازی است. در حقیقت ، جوهر جدیدترین خواننده کل اینترنت را به خود اختصاص داده است – یا حداقل آنهایی که وقت زیادی را صرف آن می کنیم – به لطف زیر و بوی اندکی ناجور آن ، در یک دیوانگی. در ماه ژوئن ، هنگامی که او در یک شب ملاقات با دوست پسرش A AP Rocky در شهر نیویورک مشاهده شد ، طرفداران متوجه شدند که خال کوبی جدید او ، تاجی روی مچ پای چپ او ، در واقع پوشاندن چیزی است که قبلا وجود داشته است: کوسه استتار که او یک بار با دریک به دست آورد.

به گزارش E! اخبار ، ریحانا در سال 2016 به خال کوبی Bang Bang City نیویورک رفت تا کوسه را به عنوان یکی از قرارهای خود با رپر معرفی کند ، در طی آن او را به یک آکواریوم در تورنتو برد و برای او یک کوسه اسباب بازی خریداری کرد. (گفته می شود که او همان طراحی را روی بازوی خود دارد.) گرچه شرایط پیرامون خال کوبی جدید او شاید کمی ناجور باشد ، او بیش از دوازده نفر دیگر نیز دارد که بسیار معنی دار هستند و آنها به همان اندازه بیمار هستند.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که معنی هر یک از آنها چیست ، به مطالعه راهنمای خال کوبی های ریحانا ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>