خال کوبی های مگان فاکس یعنی چه؟

[ad_1]

مگان فاکس به تازگی با دوست پسر Machine Gun Kelly کاملا سر و صدا کرده است – از لحظات تکان دهنده فرش قرمز گرفته تا تطبیق ناخن و حتی خال کوبی زوج های شایعه. آخرین مورد نباید تعجب آور باشد. هیچ رازی نیست که کلی و فاکس طرفداران بزرگ خال کوبی هستند. گفته می شود که فاکس حدود 9 قطعه جوهر بدن دارد ، در حالی که کلی از گردن تا پا پوشیده شده است. با توجه به محبوبیت جوهرهای زن و شوهر به تازگی (ما به شما تراویس بارکر و کورتنی کارداشیان نگاه می کنیم) ، زمان تنها نشان می دهد که این دو نفره بیشتر می شوند.

فاکس از 18 سالگی وقتی پرتره ای از مرلین مونرو در بازو گرفت ، مجموعه جوهرهای خود را ساخت. اگرچه او صریحاً در مورد فرایند از بین بردن تعدادی از خال کوبی های قدیمی تر خود صحبت کرده است – از جمله مونرو – بسیاری از آنها هنوز هم قابل مشاهده هستند.

بیشتر طراحی های فاکس قدیمی تر است ، اما جدیدترین خال کوبی او ، که اولین بار در نوامبر سال 2020 مشاهده شد ، همان چیزی است که برای کلی شایعه شده است. این عبارت “el pistolero” است که به اسپانیایی “gunfighter” در امتداد استخوان یقه او است. برای دانستن داستان پشت این جوهر ، به علاوه نگاهی دقیق به سایر خال کوبی های فاکس ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>