خانه اشتون کوچر و میلا کونیس در خلاصه معماری

[ad_1]

آنها می گویند خانه شما بازتابی از وضعیت روحی شما است و به نظر می رسد که این امر برای املاک اشتون کوچر و میلا کونیس در لس آنجلس صدق می کند. این زوج با یک نگاه اجمالی در خانه مزرعه پایدار خود – یا به قول خودشان “مزارع کوکو” ، مشترک بودند خلاصه معماری، جزئیاتی را در خانه خود فاش می کند که فقط با توجه به عاشقانه های کم حرفشان منطقی است. اشتون به “توضیح داد:” ما می خواستیم خانه مانند یک انبار قدیمی به نظر برسد ، چیزی که برای دهه ها در اینجا وجود داشت و سپس به خانه تبدیل شد. آگهی. آیا چنین احساسی مانند توصیف دقیق زن و شوهر و رابطه آنها نیست؟

خانه عجیب و غریب آنها پنج سال است که در حال ساخت است. اشتون و میلا کار خود را با ساختن تابلوهای Pinterest و دیدن شکل ظاهری هر یک از کارها آغاز کردند. “وقتی به تابلوهای یکدیگر نگاه کردیم ، 90 درصد از تصاویر انتخاب شده یکسان بود و بیشتر خانه هایی که سنجاق کردیم توسط هاوارد طراحی شده است [Backen]، “این بازیگر گفت ، با اشاره به معماری که در نهایت طراحی خانه خود را انجام داد.

“ما فکر می کردیم این جالب خواهد بود که این چیز خارق العاده و غنی را در یک انبار آویزان کند. این نوع غذا را از ملک خارج می کند.”

با تمرکز بیش از حد بر پایداری و کشاورزی احیا ، میلا و اشتون برای آبیاری زمین یک چاه را در این ملک حفر کردند و خانه خود را کاملاً با فتوولتائیک تأمین کردند. در حالی که آنها ایده یک مزرعه سنتی را دوست داشتند ، این دو نفر همچنین احساسات مدرن تری به خانه خود اضافه کردند ، مانند لوستر بلوری 10 فوت در اتاق نشیمن خود که اشتون در سفر به هند سفارش داد. میلا گفت: “ما فکر می کردیم این مسئله بسیار خنده دار خواهد بود که در یک انبار آویزان شود. این نوع غذا را از ملک خارج می کند.” در جلو ، عکس های مکان قابل توجه آنها را ببینید ، که میلا اصرار دارد “یک خانه است ، نه یک ملک”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>