خانه گوچی: پاتریزیا رجیانی اکنون کجاست؟ 2021

[ad_1]

HOUSE OF GUCCI ، از چپ: آدام درایور در نقش Maurizio Gucci ، لیدی گاگا در نقش Patrizia Reggiani ، 2021. MGM / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

بعد از داستان ترسناک آمریکایی و ستاره ای متولد می شود، لیدی گاگا اکنون یک کنسرت جدید با بازی معاشران ایتالیایی Patrizia Reggiani دارد. او در درام جنایی به کارگردانی ریدلی اسکات پیشگام خواهد شد خانه گوچی در سراسر آدام درایور ، که در نقش همسرش Maurizio Gucci بازی می کند – بله ، این گوچی همانند مارک تجاری است! همانطور که تاریخ می گفت ، ریگیانی به جرم قتل بدنام همسر بیگانه اش در سال 1985 ، به اتهام تنظیم ترور خود و به 26 سال زندان محکوم شد. وی سرانجام با رفتار خوب آزاد شد و در سال 2014 به عنوان مشاور شركت جواهرات Bozart درآمد.

درباره روابط پاتریزیا رگیانی و مائوریتزیو گوچی چه باید دانست

پیش از فروپاشی ازدواجشان ، رجیانی و گوچی یک زوج قدرت بودند. گوچی نوه بنیانگذار مارک گوچی گوچیو گوچی بود و حتی یک بار نیز رئیس این شرکت بود. Reggiani از یک خانواده ثروتمند بود ، اما لزوماً بخشی از جامعه عالی ایتالیا نبود. این دو در 20 سالگی با یکدیگر آشنا شدند و تا سال 1972 ازدواج کردند. پس از استقبال از دو دختر ، رابطه آنها در سال 1985 بدتر شد ، زمانی که او به او گفت که قصد دارد برای یک سفر کاری ترک کند اما در عوض نزد زنی به نام پائولا فرانچی نقل مکان کرد. گوچی بعداً با استفاده از بستگان خود سهام خود را در این شرکت به بیش از 100 میلیون دلار به Investcorp فروخت. ادعا می شود ریگیانی از شوهر سابق خود نه تنها به خاطر دوست یابی با زن جوان بلکه به دلیل فروش شرکت خانوادگی نیز ناراحت بوده است.

چگونه مائوریتزیو گوچی کشته شد

گوچی در 27 مارس 1995 در ساختمان کار خود به ضرب گلوله کشته شد. تنها در 31 ژانویه 1997 بود که ریگیانی و چهار نفر دیگر از جمله تیرانداز ، بندتو سرالو دستگیر شدند. روانشناس وی ، جوزپینا آوریمما ، ادعا کرد که طبق دستور Reggiani با قاتلان تماس گرفته است. وکلای رگیانی گفتند در حالی که وی اعلام کرد می خواهد همسر سابق خود را مرده باشد ، اما تهدیدهای خود را انجام نداد. Reggiani ادعا کرد که Auriemma او را مجبور به پرداخت 365،000 دلار کرده و گفته است که اگر او پول را نپردازد کادربندی خواهد شد. (او همچنین گیج کننده افزود: “اما ارزش آن هر لیر بود.”)

در دادگاه ، دادستان ها مطالبی را از دفتر خاطرات Reggiani ارائه دادند ، از جمله یکی از مواردی که وی نوشت: “هیچ جرمی وجود ندارد که پول نتواند آن را بخرد”. روزی که گوچی مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، مدخلی در آن نوشته شده بود “Paradeisos” ، کلمه یونانی “paradise”. در طی محاکمه بدنام او ، مطبوعات شروع به تماس با Reggiani Vedova Nera یا Black Widow کردند.

آنچه برای پاتریزیا رگیانی اتفاق افتاد

رجیانی ملزم به یافتن شغل به عنوان شرط آزادی مشروط خود شد. مطابق مطبوعات ایتالیایی ، او در واقع اولین پیشنهاد آزادی خود را در سال 2011 رد کرد زیرا نمی خواست کار کند. با این حال ، او سرانجام در سال 2014 پس از شروع یک برنامه انتشار کار ، به یک مشاور با شرکت جواهرات Bozart تبدیل شد. Reggiani سه سال کار کرد و سرانجام در سال 2017 دوباره به یک شهروند آزاد تبدیل شد. طبق فوربس، اجتماع سابق با ادعاهای مالی فرانچی و جوزپه اونوراتو مواجه شد ، دروازه بانی که در جریان تیراندازی گوچی نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت. وی همچنین برای نگهداری از طلاق سالانه خود از خانواده گوچی مشکلاتی را تجربه کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>