خانواده سلطنتی در مراسم ترحیم پرنس فیلیپ | تصاویر

[ad_1]

خانواده سلطنتی روز شنبه شاهزاده فیلیپ را با یک مراسم تدفین صمیمی در نمازخانه سنت جورج در قلعه ویندزور افتخار کردند. ملکه الیزابت دوم ، پرنس چارلز و پرنس ویلیام و همچنین شاهزاده هری که اخیراً برای اولین بار پس از خروج سلطنتی خود و مگان مارکل به انگلستان بازگشت ، در این مراسم حضور داشتند. متأسفانه ، دکترش به مگان توصیه کرد که به مسافرت نرود زیرا او در حال حاضر از فرزند دوم خود باردار است. با این حال ، طبق مردم، مگان مراسم خاکسپاری را از خانه خود در Montecito ، کالیفرنیا مشاهده کرد و او و هری تاج گل به افتخار فیلیپ ارائه دادند.

به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، کاخ مجبور شد مراسم تشییع جنازه فیلیپ را رد کند. سخنگوی سابق کاخ ، آیلسا اندرسون به گفت: “از قضا ، احتمالاً اینگونه است که او دوست داشت.” مردم. “بدون سر و صدا ، بدون زحمت. درست در طول زندگی خود ، او هرگز نمی دانست که همه این سر و صدا چیست.” فقط 30 مهمان اجازه حضور داشتند ، از جمله کیت میدلتون. کامیلا ، دوشس کرن وال ؛ شاهزاده خانم بئاتریس؛ شاهزاده خانم اوژنی ؛ پرنسس آن؛ و پرنس ادوارد ، و همه آنها شش فوت از هم دور نشسته بودند و لباس عزاداری به تن داشتند.

فیلیپ در سن 99 سالگی در 9 آوریل درگذشت. از زمان فوت وی ، خانواده سلطنتی با نامه های صمیمانه ، ادای احترام در شبکه های اجتماعی و عکس های دیده نشده از او تجلیل می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>