خانواده نایا ریورا در سالگرد مرگ او را گرامی می دارند

[ad_1]

لاس وگاس ، NV - 21 ژانویه: (پوشش اختصاصی) یولاندا ریورا ، ناایا ریورا و میچال ریورا تولد نایا ریورا را در 1 OAK لاس وگاس در میراژ در 21 ژانویه 2012 در لاس وگاس ، نوادا جشن می گیرند.  (عکس از دنیس تروسلو / WireImage)

خانواده نایا ریورا در یک سالگی درگذشت وی زندگی و میراث او را به یاد می آورند. در 8 ژوئیه ، مادرش ، یولاندا پرویتیر. خواهر ، نیکایلا ریورا و برادر ، میچال ریورا ، صبح بخیر آمریکا در مورد حادثه دلخراش قایقرانی نایا و نحوه کنار آمدن آنها. یولاندا گفت: “گاهی اوقات از این که غم و اندوه آنقدر سنگین باشد که برای خودمان بترسیم ، می ترسیم ، زیرا این کار سخت است. هیچ کلمه ای برای توصیف آنچه که ما تجربه می کنیم وجود ندارد.” “تنها چیزی که می دانیم این است که یکدیگر را داریم.”

“من می دانم که اگر بتوانیم به عقب برگردیم ، کمی بیشتر بغل خواهیم کرد.”

خواهر نایا علاوه بر شرکت در درمان برای کمک به آسیب های مشترک خود ، خاطرنشان کرد که آنها به راحتی “هر روز” همه چیز را می گیرند. نیكایلا گفت: “و این یك روز را هر بار مصرف كنید و آن را به بهترین وجهی زندگی كنید ، كاملاً عاشق همدیگر باشید و از چیزی پشیمان نشوید.” “از آنجا که من می دانم اگر می توانستیم برگردیم ، کمی بیشتر بغل خواهیم کرد.” مادر نایا افزود که احساس می کند انرژی نایا هر روز دائماً او را تشویق می کند. “من احساس می کنم انرژی نایا به طور مداوم به من می گوید ،” مادر ، خوشحال باش. گریه نکن. من خوبم. برو جوزی را بگیر [Naya’s son]. خوش بگذره.’ “من احساس می کنم که از او ناشی می شود ،” او گفت: “من به معنای واقعی کلمه هر روز صبح از خواب بیدار می شوم ، و تقریباً مانند یک دکمه راه اندازی مجدد است و باید آن را خاموش کنم. . . هر بار یک پا و ما اینجا هستیم. “گرچه برادر نایا نمی توانست در آنجا شرکت کند GMA مصاحبه حضوری ، او همچنین از طریق بیانیه ای ادای احترام کرد ، که در آن آمده بود: “یک سال بدون تو ، یک سال نزدیکتر به زمانی که دوباره شما را ملاقات خواهیم کرد. انرژی بی پایان شما زنده است. انشاالله همچنان با احترام به استراحت خود ادامه دهید ، ناایا.”

تأمل در حرفه باورنکردنی نایا ، از جمله نقش او در سانتانا در خوشحالم، خانواده وی همچنین اشاره کردند که شنیدن داستان های شخصی از طرفداران در مورد چگونگی تأثیر شخصیت نایا ، به ویژه در جوانان LGBTQ + ، بسیار عالی بود. نیكایلا گفت: “شنیدن داستانهای شخصی واقعاً عالی بود.” “خواهرم ، با اینکه بازیگری می کرد ، زندگی واقعی مردم را لمس می کرد و به آنها کمک می کرد تا به آنچه که هستند واقع شوند و از این کار شرمنده نباشند. دیدن اینکه او چنین تاثیری داشت ، واقعاً شگفت آور بود. او استقامت کرد ، به خود انگیزه داد ، و او به جایی که باید بود برای الهام بخشیدن به همه مردم در سراسر جهان رسید. ”

خانواده وی افزودند که همین انرژی در پسر 5 ساله نایا ، جوزی دورسی ، که او با همسر سابق رایان دورسی زندگی می کرد ، ادامه دارد. یولاندا از Josey به عنوان “نسخه پسر” مادرش “به تمام معنا” یاد کرد ، در حالی که Nickayla خاطرنشان کرد که او “خارج از کشور” است و “مانند هیچ کس از هیچ کس چیزی نمی گیرد”. نیکایلا افزود: “و بزرگترین چیز این است که او عاشق سرگرمی است.” “او عاشق آواز در بالای ریه های خود است.”

در مورد میراث نایا ، مادرش امیدوار است که بتواند به مردم الهام بخشیدن به دیگران باشد. وی گفت: “من دوست دارم میراث دخترم نایا میراثی باشد كه به مردم می آموزد عشق ورزیدن ، مراقبت باشند. اگر مشکلی درست نیست ، سعی کنید آن را برطرف کنید یا بلند صحبت کنید.” “و فقط زندگی کردن. خدا یک زندگی به شما داده است. شما شخص خودتان هستید. همان که هستید را دوست بدارید ، زیرا زندگی دیگری به دست نمی آورید.”

منبع تصویر: گتی / دنیس تروسلو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>