خدای آریانا گرانده یک زن است که اکنون یک عطر است

[ad_1]

در نوجوانی ، از والدینم می خواهم آخرین عطر یک ستاره پاپ را برای تولد من عرضه کنند. یک سال ، آن فانتزی بریتنی اسپیرز بود. یک سال دیگر ، کتاب Harajuku Lovers G ساخته گوئن استفانی را به مجموعه خود اضافه کردم. با رویکرد تولد 30 سالگی ، ممکن است من دوباره سنت را انتخاب کنم و بگذارم خدای آریانا گرانده یک زن است در لیست خواسته های من

خواننده ترانه عطر دیگری را با الهام از آهنگ به مجموعه خود اضافه می کند تا به REM پودری و شاد Thank U Next و پودر بپیوندد این بار ، گرانده روی تک آهنگ موفق خود در سال 2018 تمرکز کرده است: “خدا یک زن است”. روز پنجشنبه ، 29 ژوئیه ، نسخه eau de parfum در قفسه های دیجیتالی منحصراً در ulta.com در یک بطری شیشه ای اسطوخودوس دوست داشتنی قرار گرفته است که در یک نگهدارنده خاکستری مات خیره کننده قرار گرفته است و شکل یک سنگ جواهر را منعکس می کند. مانند دیگر عطرهای گراند ، می توانید بطری شیشه ای را به راحتی از غلاف آن بیرون بیاورید.

در مورد بویی که خدا یک زن ارائه می دهد ، خوب ، هنگام گوش دادن به آهنگ چه نت هایی به ذهن می رسد؟ شاید نکاتی از گلهای زنانه و خاکی غنی؟ خوشبختانه ، من باید عطر را قبل از ریزش امتحان کنم – حلولی که مجبور نیستم تا تولد من در ماه نوامبر صبر کنم.

در ابتدا با اسپریتز ، عطر بوی گزیدن به تازه ترین و آبدارترین گلابی را می دهد. با وجود اینکه این میوه کمتر مورد علاقه من است ، نمی توانم بوییدن مچ دست را متوقف کنم. همانطور که خدا زن است خشک می شود ، لرزش های گل زیبا با گل اوریس و گلبرگ رز ترکی در کنار شلختگی متضاد ، با احترام به چوب درخت چوب سرو و چوب سرو ایجاد می شود. من حتی مقداری وانیل ماداگاسکار را نیز در آنجا گرفتم. اساساً ، عطر با روشی پیچیده و مورد تأیید آریانا گراند ، میوه و میوه های اثیری و گلهای چوبی را در کنار هم ادغام می کند.

استفان کوهلی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>