خط آرایشی Monika Blunder اکنون در انگلستان موجود است

[ad_1]

هنگامی که مونیکا بلندر ، آرایشگر مشهور ، اولین محصول خود را در ایالات متحده – بنیادی / کانسیلر به نام Blunder Cover – راه اندازی کرد ، باعث سر و صدا در دنیای زیبایی شد. من به یاد دارم که با اشتیاق ادیتورهای زیبایی همکارم را در آن طرف حوضچه تماشا می کردم و در اینستاگرام با عصبانیت درمورد این موضوع ظاهر می شدند ، پوست آنها تازه و طبیعی به نظر می رسید ، گویی که اصلاً پایه و پایه ای بر سر ندارند.

برای افرادی که ظاهر “بدون آرایش بدون آرایش” را ترجیح می دهند ، Blunder Cover تقریباً یک پوشش مناسب است. ترکیبی بین یک پایه و یک کانسیلر ، بلاندر آن را ایجاد کرد زیرا او می خواست یک محصول رنگی داشته باشد که به اندازه کافی شفاف باشد تا به بافت طبیعی پوست و درخشندگی آن منجر شود ، اما به اندازه کافی رنگدانه و گنگ است تا بتواند نقایص را بپوشاند و لایه لایه شود تا مات شود در صورت لزوم پوشش متأسفانه ، محصول رویایی من در سال گذشته در دسامبر سال 2020 در انگلیس در دسترس نبود. اما این با ورود Monika Blunder Beauty به Cult Beauty از ژوئن 2021 تغییر می کند.

ساخت کالیفرنیا ، متولد اتریش

دامنه محصولات وی ممکن است برای اولین بار در ایالات متحده راه اندازی شده باشد ، اما Blunder – که در اتریش متولد شده و اکنون در لس آنجلس زندگی می کند – همیشه نگاه خود را به اروپا و انگلیس جلب می کرد. “بسیاری از دنبال کنندگان من در یوتیوب و شبکه های اجتماعی از اروپا هستند و من مثل این بودم که اگر محصولی ارائه دهم و فقط در آمریکا به فروش برسد ، کارساز نخواهد بود. من نیاز دارم که این محصول با اتحادیه اروپا مطابقت داشته باشد. و این بهترین تصمیمی بود که ما گرفته ایم ، “بلاندر به POPSUGAR گفت. این از همان ابتدا بود ، بلوندر اطمینان حاصل کرد که تمام محصولات خود را می توان در انگلستان و اتحادیه اروپا به فروش رساند تا هنگامی که زمان آن رسید که نام تجاری را به خارج از کشور وارد کند – به ترتیب به Cult Beauty و Niche Beauty – او مجبور نیست وقت بگذارد برای اطمینان از عدم استفاده از یکی از هزار ماده ممنوع در اتحادیه اروپا اما در ایالات متحده ، اصلاح مجدد قانون انجام داده است. این کاری است که او قصد دارد انجام دهد و به جلو نیز برسد ، به این معنی که رژ لب ، رژلب رنگی و دو برس جدیدی که او در مرحله راه اندازی برای پاییز قرار دارد نیز در اینجا و در اتحادیه اروپا به راحتی در دسترس خواهد بود.

منبع تصویر: Monika Blunder

تربیت اتریشی Blunder بیشتر از اشتیاق او به فروش بین المللی تأثیرگذار بود. این محصول خود را الهام بخش کرد. وسواس او برای داشتن پوستی سالم و درخشان از مادرش و سایر زنانی که در کودکی محاصره شده بودند ، ناشی می شود. وی گفت: “من در یک شهر بسیار کوچک به نام Kufstein ، که در کوه های آلپ است ، بزرگ شدم و در اطراف زنانی بزرگ شدم که واقعاً آرایش زیادی نداشتند و همه همیشه پوست زیبایی داشتند.”

گرایش به حداقل بنیادی که وی در کودکی شاهد آن بود ، بر کار بلاندر با مشتریان مشهور خود مانند مگان فاکس ، جما چان و امیلیا کلارک تأثیر گذاشت و به دلیل توانایی ایجاد چهره های زرق و برق دار و ظاهری شبنم شناخته شد. “من متوجه شدم که هم با زنان روزمره و هم با مشتریان مشهور من ، آنها دوست ندارند [wearing] فونداسیون سنگین ، “بلاندر توضیح داد ، اضافه کرد که در طول سالها او همیشه بدنبال محصول بی عیب و نقصی بود که ظاهری واضح و واضح از روی پوست نداشته باشد. محض اما قابل ساخت ، وگان ، بی رحمی ، و حاوی مواد طبیعی مناسب برای پوست بود – او تصمیم گرفت خودش تهیه کند.

بلاندر نه تنها دقیقاً می دانست که با چه نوع محصولی می خواهد شروع کند ، بلکه همچنین می دانست که چگونه می خواهد این محصول ظاهر شود. “تنها چیزی که مادرم تا به حال استفاده کرده است یک محصول Estée Lauder است که کمی جمع و جور می شود. این محصول کرمی بود و او آن را در زیر چشم و هرجایی که نقص داشت استفاده می کرد. بنابراین من فقط تصور می کردم که محصولم در هر دو باشد گلدان یا به صورت جمع و جور ، “او گفت ،” من همچنین تصور می کنم که آن را خامه ای و واقعا لطیف بر روی پوست است. ” و هنگامی که صحبت از مورد دوم شد ، بلاندر می دانست که او می خواهد گیاهان دارویی طبیعی بومی اتریش – مانند ادلوایس و آرنیکا – را در فرمول ، مواد تشکیل دهنده ای که والدینش برای درمان بیماری هایی مانند کوفتگی ، نیش زنبور یا قرمزی در تمام دوران کودکی او استفاده می کردند ، استفاده کرده و استفاده کند. .

منبع تصویر: Monika Blunder Beauty

Blunder Cover در ابتدا در هفت سایه به بازار عرضه شد و هفت مورد دیگر در ماه های آغاز به کار اضافه شد. تا پایان سال 2021 ، او هفت مورد دیگر را برای 21 سایه انتخاب خواهد کرد. بلوندر گفت: “من می خواستم این برند را با مشتریانم بسازم.” وی گفت: “وقتی سایه های من را مرور می کنید ، من می دانم که آنها کار می کنند. من می دانم که مردم می توانند از آنها استفاده کنند زیرا من در طول سالها در بسیاری از مشتریانم از آنها استفاده کرده ام.”

مروری بر روی جلد اشتباهات اشتباه زیبایی مونیکا

بنابراین بعد از آن همه انتظار ، Blunder Cover در واقع استفاده و پوشیدن چیست؟ من و سردبیران POPSUGAR پیش از راه اندازی رسمی ، فرمول آزمایشی را ارائه دادیم و در حالی که از نظر سن ، نوع پوست و رنگ پوست متفاوت هستیم ، همه طرفدار بودیم.

شیشه بزرگتر از چیزی است که انتظار داشتم (تقریباً به اندازه دو کیک جافا که روی هم چیده شده اند) ، که به نظر من چیز خوبی است. این کرم را می توان به راحتی با انگشتان خود و یا با برس ترکیبی ترکیبی (30.50 پوند) استفاده کرد که پایه آن را قلم مویی است که Blunder سالهاست در کیت آرایش خود دارد. وی توضیح داد: “قلم مو برای پوشاندن در Blunder Cover عالی است ، اما به دلیل شکل آن می توانید از آن برای کانتورینگ نیز استفاده کنید.” “این همچنین برای هر نوع محصول کرم ، و همچنین برای پودرها بسیار خوب کار می کند ، بنابراین در واقع یک ابزار کاملا جهانی است.” من شخصاً استفاده از برس را دوست دارم زیرا این برنامه برای یک برنامه هدفمند عالی است. این نوع کالای پایه ای نیست که شما در سراسر صورت خود قرار می دهید ، بلکه آن را روی مناطقی که می خواهید یکنواخت یا متناسب باشد ، استفاده کنید ، که برای من فقط T-Zone است. قلم مو اندازه مناسبی برای ضربه زدن به آن مناطق کوچکتر است ، در حالی که موها واقعاً رنگدانه را پخش می کنند ، بنابراین هیچ رگه یا لکه ای در چشم دیده نمی شود.

خود کرم فوق العاده است. . . به دلیل نداشتن کلمه بهتر ، خامه ای، اما هنوز هم لایه بندی و ترکیب آن آسان است. پایان کار قطعاً در سمت حالت شبنمی است و کاملاً مرطوب کننده است ، که دستیار ویراستار Kara Kia از آن قدردانی کرد زیرا پوست او را خشک نکرده است (می توانم تصور کنم ، اگر کسی پوست بسیار چربی داشته باشد ، ممکن است این مسئله باعث شود خیلی براق) کسانی که پوست بالغ دارند قطعاً از این فرمول قدردانی خواهند کرد ، زیرا در خطوط ریز قرار نمی گیرد. چشمگیرترین نکته در مورد آن این است که به دلیل میزان شبنم و کرمی بودن آن ، به نظر می رسد Blunder Cover به طور معجزه آسایی از بافت پوست مرطوب و درخشان تقلید می کند – مخصوصاً در عکس ها. بدون افشای آنچه که پوشیده بودم ، یک سلفی در اینستاگرام منتشر کردم. هر نظری که می گرفتم در مورد براق به نظر رسیدن پوست من بود.

اگر لکه یا هر نوع نقصی دارید که می خواهید آن را بپوشانید ، Blunder Cover بسیار عالی است زیرا تمام کاری که باید انجام دهید این است که انگشت یا یک برس کوچکتر را درون گلدان فرو کنید و مانند کانسیلر روی آن را بزنید. Tori Crowther ، معاون ویرایشگر POPSUGAR ، که ترجیح می دهد مرطوب کننده های رنگی فوق العاده سبک یا SPF رنگی را به عنوان پایه اصلی خود استفاده کند ، گفت: “من این محصول را به عنوان پنهان کننده در واقع دوست دارم ، زیرا در طول روز چین نمی خورد.” ناوی اهلوالالیا ، دستیار سردبیر گفت: “من به طور معمول ترجیح می دهم کانسیلرهایی با بافت کمی نازک تر ، اما این پوشش خوبی را ارائه می دهد.” کیا موافقت کرد و گفت که تحت تأثیر قرار گرفتن لکه های آکنه روی گونه اش قرار گرفته بدون اینکه شبیه خمیر کیک باشد ، تحت تأثیر قرار گرفته است.

به خواندن ادامه دهید تا Blunder Cover و Hybrid Cream Brush را بخرید و ببینید که برخی از سایه های تیم POPSUGAR چگونه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>